🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
گوشت و خاویار فیل ماهی

قیمت هر کیلو گوشت و خاویار فیل ماهی

نرخ و قیمت هر کیلو گوشت و خاویار فیل ماهی در فصول مختلف سال کمی متغیر بوده است. معتبرترین شیوه برای اطلاع از قیمت خاویار و گوشت فیل ماهی یا بلوگا مرجع خرید و فروش خاویار ایران، رایبد خاویار می باشد. البته در ایام جشن و عیدها این قیمتها تخفیف ویژه می گیرد. خاویار فیل ماهی که در بازار با نام خاویار بلوگا معرفی شده است، در رده بندی های مختلف قرار می گیرد. محبوبترین رقم خاویار بلوگا، خاویار بلوگا امپریال می باشد. خاویار امپریال درشتترین رقم خاویاری در ایران است.

گوشت و خاویار فیل ماهی

 

قیمت هر کیلو گوشت و خاویار فیل ماهی

فیل ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر است که در گذشته با وزن حدود ۱۲۰۰ کیلوگرم صید شده است. یکی از قدیمی ترین ماهی که از دریای خزر گرفته شده دارای ۱۰۰ سال می باشد. این ماهی در فصول بهار و پائیز جهت تخم ریزی وارد رودخانه ها می شود. نرهای این گونه از تاسماهیان در ۱۸-۱۷ سالگی و ماده ها در ۱۶ تا ۱۸ سالگی بالغ می شوند. میانگین خاویار دهی فیل ماهی ۹/۱۲ کیلوگرم است. خاویار فیل ماهی که به بلوگا معروف است، از جمله گرانترین مواد غذایی جهان محسوب می شود و به سبب اینکه دانه های درشتری دارد مسلما طرفداران زیادی در بین دوستداران خاویار دارد. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]گوشت و خاویار فیل ماهی را با یک قیمت مناسب می توانید از فروشگاه رایبد خاویار به صورت اینترنتی خریداری نمایید. [/box]خاویار بلوگا درشتترین دانه ها را در بین انواع مختلف خاویار داشته و طعمی بسیار دلچسب دارد.

انواع خاویار فیل ماهی ایرانی

  • خاویار بلوگا امپریال دریایی
  • خاویار بلوگا درجه یک دریایی
  • خاویار بلوگا درجه دو دریایی
  • خاویار بلوگا امپریال پرورشی
  • خاویار بلوگا درجه یک پرورشی
  • خاویار بلوگا درجه دو پرورشی

 

فروش خاویار فیل ماهی ایرانی

خاویا بلوگا نام دیرینه و دیگری از خاویار فیل ماهی است یعنی خاویار فیل ماهی را خاویار بلوگا نیز در ایران و جهان می نامند و آن را با این دو نام می شناسند. هر کشوری محصولات صادراتی زیادی مختص به خود دارد که خاویار یکی از محصولات صادراتی ایران می باشد که برای خود دارد و هر سال به میزان عمده به کشورهای مختلفی صادر می نماید. خاویار فیل ماهی به دلیل این که خاویارش دارای اندازه های درشتری نسبت به بقیه خاویارهای موجود ایرانی است، بیشتر مورد صادرات قرار می گیرد و این امر باعث شده تا خاویار فیل ماهی چه در ایران و چه خارج بیشتر خرید فروش شود. خاویار فیل ماهی دارای انواع مختلفی است و انواع مختلفش در ایران و خارج خرید و فروش می شود.

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *