خانه / بچه فیل ماهی / خرید بچه فیل ماهی پرورشی
خرید بچه فیل ماهی

خرید بچه فیل ماهی پرورشی

خرید بچه فیل ماهی پرورشی برای تولید ماهی خاویاری نیاز به کسب اجازه از شیلات دارد. ماهی خاویاری بلوگا (فیل ماهی) تحت حمایت و نظارت دقیق دولت می باشد. این ماهی ها به دلیل کاهش جمعیتشان در دریای خزر و احتمال از بین رفتن نسل شان، طرح های حمایتی از طرف دولت ایران و سازمان های جهانی دارند تا نسل این آبزی که به فسیل زنده معروف است حفظ گردد.

درباره حوزه ماهیان پرورشی:

در پرورش ماهیان، به صورت تقریبی ماهی به طور کامل وابسته به غذای طبیعی و اگر غذای طبیعی برای ماهی ها نیز در دسترس باشد، معمولا دسترسی به غذای طبیعی کم است و اثر آن ناچیز است و این امر باعث شده تا افراد روی به  پرورش بچه ماهی به خصوص بچه ماهی های خاویاری روی به صورت انبوه بیاورند. پرورش ماهی های انبوه معمولا به روش های مختلف انجام می شود. در بیشتر موارد، استفاده از مخازن و مخازن بتن، بتن، فایبرگلاس و پلاستیک در اشکال و طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
درباره حوزه ماهیان پرورشی:

انواع گرم های بچه فیل ماهی پرورشی:

  • ۱۰گرمی
  • ۲۰گرمی
  • ۳۰گرمی
  • ۵۰گرمی

خرید بچه فیل ماهی با قیمت مناسب

قیمت تمام شده بچه ماهی خاویاری در وزن های و گرم های مختلف متفاوت است. در این قیمت گذاری عواملی چون هزینه نگهداری ماهی مادر، هزینه های جاری استخر و هزینه پرورش، نگهداری و جداسازی ماهی ها نیز در نظر گرفته شده است. گرم های اول بچه فیل ماهی در فصل بهار و گرم های بالاتر در تابستان و پاییز عرضه می گردد.

خرید بچه فیل ماهی

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

نرخ بچه ماهی خاویاری از نوع فیل ماهی

مراکزی که تولید بچه ماهی خاویاری دارند، براساس قیمت شیلات نرخ بچه ماهی خاویاری از …

دیدگاهتان را بنویسید