خانه / فیل ماهی پرورشی / خرید بچه فیل ماهی پرورشی
خرید بچه فیل ماهی

خرید بچه فیل ماهی پرورشی

خرید بچه فیل ماهی پرورشی برای تولید ماهی خاویاری نیاز به کسب اجازه از شیلات دارد. ماهی خاویاری بلوگا (فیل ماهی) تحت حمایت و نظارت دقیق دولت می باشد. این ماهی ها به دلیل کاهش جمعیتشان در دریای خزر و احتمال از بین رفتن نسل شان، طرح های حمایتی از طرف دولت ایران و سازمان های جهانی دارند تا نسل این آبزی که به فسیل زنده معروف است حفظ گردد.

درباره حوزه ماهیان پرورشی:

در پرورش ماهیان، به صورت تقریبی ماهی به طور کامل وابسته به غذای طبیعی و اگر غذای طبیعی برای ماهی ها نیز در دسترس باشد، معمولا دسترسی به غذای طبیعی کم است و اثر آن ناچیز است و این امر باعث شده تا افراد روی به  پرورش بچه ماهی به خصوص بچه ماهی های خاویاری روی به صورت انبوه بیاورند. پرورش ماهی های انبوه معمولا به روش های مختلف انجام می شود. در بیشتر موارد، استفاده از مخازن و مخازن بتن، بتن، فایبرگلاس و پلاستیک در اشکال و طرح های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.
درباره حوزه ماهیان پرورشی:

انواع گرم های بچه فیل ماهی پرورشی:

  • ۱۰گرمی
  • ۲۰گرمی
  • ۳۰گرمی
  • ۵۰گرمی

خرید بچه فیل ماهی با قیمت مناسب

قیمت تمام شده بچه ماهی خاویاری در وزن های و گرم های مختلف متفاوت است. در این قیمت گذاری عواملی چون هزینه نگهداری ماهی مادر، هزینه های جاری استخر و هزینه پرورش، نگهداری و جداسازی ماهی ها نیز در نظر گرفته شده است. گرم های اول بچه فیل ماهی در فصل بهار و گرم های بالاتر در تابستان و پاییز عرضه می گردد.

خرید بچه فیل ماهی

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار

اولین سوالی که در ذهن پیش می آید قیمت خاویار فیل ماهی در بازار در …

دیدگاهتان را بنویسید

رایبد خاویار>کانال خاویار ایران رایبد خاویاراینستاگرام خاویار ایران