خاویار بلوگا
خانه / رایبد خاویار / تولید خاویار فشرده در کشور
تولید خاویار فشرده در کشور

تولید خاویار فشرده در کشور

برای اینکه امکان استفاده عموم مردم از خاویار محیا شود و همه بتوانند این ماده غذایی با ارزش را مصرف کنند، تولید کنندگان اقدام به تولید خاویار فشرده در کشور کرده اند. این نوع خاویار به خاطر قیمت نسبتا مناسب آن قابل استفاده اکثر مردم است.

تولید خاویار فشرده در کشور

خاویار فشرده از ترکیب انواع مختلف خاویار بدست می آید . این نوع خاویار نسبت به گونه های دیگر آن قیمت مناسب و ارزان تری دارد. طعم آن هم بسیار دلچسب و فوق العاده است .خاویار یک ماده غذایی بسیار با ارزش است و ارزش غذایی بالایی دارد. پذیرایی از میهمانان با خاویار نشان از احترام شما به میهمان دارد. اکثر مشکل پسندان خاویار را برای پذیرایی کردن در میهمانی های خود انتخاب میکنند.

مصرف خاویار

بهترین و مناسب ترین شیوه مصرف خاویار، به همراه نان تست یا برشته شده با مقدار کمی کره و خامه و همچنین با مقداری آب لیموی تازه است . همچنین خاویار را همراه با پوره سیب زمینی و تخم مرغ و با سبزیجات تازه هم استفاده می کنند و گاهی نیز برای تزئین غذاهایی دریایی از خاویار استفاده می شود .

خاویار و اشپل ماهی

خاویار در واقع همان تخم های ماهیان خاویاری است و در رنگ های مختلفی چون سرخ،سیاه و طلایی وجود دارد. خاویار هر چه درشت تر باشد و رنگ ان به سیاه نزدیک تر باشد ارزش بیشتری دارد . اما خاویار طلایی از همه گران تر و محبوب تر است . اشپل هم تخم ماهیان دریایی است . قیمت آن خیلی کمتر از خاویار است و در پخت غذاها به کار می رود .

به خصوص در استان های شمالی کشور از جمله گلستان، مازندران و گیلان از اشپل ماهی استفاده های فراوانی می شود و بسیار کاربرد دارد. اندازه آن از خاویار ریز تر است و رنگ آجری دارد. ارزش غذایی خاویار خیلی بیشتر از اشپل است.

انواع اشپل ماهی خاویاری در ایران

  • بلوگا
  • سوروگا
  • آسترا
  • بری
  • طلایی
  • فشرده
  • شیلات
  • و…..

تولید خاویار فشرده در کشور

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار

فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار از جمله عرضه کنندگان مستقیم انواع خاویار دریایی و پرورشی در …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار