نمایندگی خاویار تهران
خانه / ماهی خاویار / خرید و فروش انواع ماهی خاویار
فروش انواع ماهی خاویار

خرید و فروش انواع ماهی خاویار

فروش انواع ماهی خاویار به صورت های متعددی و در بهترین کیفیت ها توسط نمایندگان فروش در سطح کشور انجام می گردد. پرورش انواع ماهی خاویار به دلیل ممنوعیت صید ماهیان خاویار از دریای خزر، رفته رفته پرورش انواع ماهیان خاویار رونق گرفته است. پرورش دهندگان ماهی خاویار همواره می کوشند، تا با استخدام کادری مجرب در مطلوب ترین محیط، بهترین محصول و با مقرون به صرفه ترین قیمت در اختیار تقاضا کننده بگذارند.

چه استان هایی قادر به پرورش ماهی خاویار هستند؟

در بین ۲۷ نوع ماهی خاویار، شهر های ایران قادر به پرورش ۷ نوع آن است. به علت سود آوری بالا افراد وارد این عرصه می شوند، که این باعث راه اندازی مزارع مختلف در سطح کشور شده است. در اینجا به استان هایی که در زمینه پرورش ماهی خاویار فعالیت می کنند، اشاره می کنیم:

● استان گیلان
● استان مازندران
● استان قم
● استان یزد
● استان مرکزی
● استان اصفهان
● استان گلستان

چه چیز هایی بر قیمت ماهی خاویار اثر می گذارد؟

عوامل متعدد از جمله نوع و جنسیت می تواند بر روی قیمت فروش انواع ماهی خاویار اثر گذار باشد.
قیمت ماهیان خاویار ماده عموماً به دلیل استخراج تخم خاویار از آنها دو برابر ماهی خاویار نر است. باید به این نکته توجه داشته باشیم که جنسیت ماهی خاویار از روی ظاهر به هبچ عنوان قابل تشخیص نیست و فقط و فقط از طریق دستگاه سونوگرافی مشخص می شود. این که ماهی متعلق به کدام گروه از ماهیان خاویاری است هم عاملی موثر محسوب می شود. برای نمونه گران ترین قیمت متعلق به فیل ماهی است.

فروش انواع ماهی خاویار

ماهی خاویار به طرق مختلف در بازار داخلی و یا به صورت صادرات مبادله و معامله می شود. یکی از در دسترس ترین و امن ترین راه های خرید فروش را می توان نمایندگی های فروش اینترنتی نام برد. چرا که با استفاده از این روش نه تنها در صرف زمان و هزینه صرفه جویی کرده ایم، بلکه می توانیم خریدی مطمئن و با کیفیت هر چند از راه دور را داشته باشیم.

فروش انواع ماهی خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

خریدار ماهی خاویار بالغ

خریدار ماهی خاویار بالغ مرغوب

هر خریدار ماهی خاویار بالغ سعی خود را در شناخت بهترین نوع آن کرده تا …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار