🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مرکز خاویار اوزون برون

مرکز خاویار اوزون برون در تهران

محل اصلی تولید و مرکز خاویار اوزون برون دو استان مازندران و گیلان هستند. شمال کشور تامین کننده خاویار ازون برون Sevruga برای فروشگاه ها و مرکز های فروش خاویار در تهران هستند. خاویار سوروگا در ایران خرید خوبی دارد و قیمت آن نیز نبست به سایر خاویار های ایران پایین تر است. تهران یکی از مناطق بزرگ و وسیع است که در آن مراکز فروش ویژه اینترنتی زیادی وجود دارد که در آن انواع خاویار ایرانی و حتی انواع خاویار اوزون برون در آن به صورت اینترنتی مورد خرید و فروش قرار گرفته است. رایبد خاویار نیز یکی از انواع فروشگاهها و مزاکزی است که در تهران بهترین خاویارها را برای مشتریان خود به فروش می رساند.

انواع خاویار اوزون برون برای خرید و فروش

  • رویال
  • رقم یک
  • رقم دو

مرکز خاویار اوزون برون

مرکز خاویار اوزون برون

خاویار نامی آشنا در ایران و جهان است که امروزه به نام مروارید سیاه، الماس سیاه و…….. در بین مردم شناخته شده است. خاویار همان تخم ماهی های استروژن از گونه های تاسماهی ها است که به این نام شهرت گرفته است و بعضی آن را به اشبل می شناسند در صورتی که اشبل به تخم ماهی سفید دریای خزر می گویند که با خاویار کلی فرق دارد. سن تخم ریزی ماهی خاویاری اوزون برون ۴ سال است و پس از سال چهارم تخم ریزی این گونه شروع می شود، این در حالی است که فیل ماهی خاویاری ممکن است ۱۲ سال طول بکشد تا برای اولین بار تخم ریزی کنند. ماهی اوزون برونی که بالغ شد شروع به تخم ریزی می کند و تخم آن را سوروگا نام نهاده اند. [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار اوزون برون بنا به جثه ای دارد تقریبا کمتر و ریز تر است. خرید و فروش خاویار اوزون برون یا همان سوروگا در ایران به صورت اینترنتی با استفاده از مرکز خرید رایبد خاویار صورت می گیرد.[/box]

 

خرید و فروش خاویار در تهران

خاویار یکی از محصولات لوکس ایرانی است که در تهران به میزان متغیری در حال خرید و فروش می باشد. خرید و فروش انواع خاویار با قیمت مناسب در کلیه استان ها به خصوص تهران به صورت ویژه ای صورت می گیرد. اویارها بنا به ماهی که از آن استحصال می شوند دارای انواع مختلفی هستند و به نام های مختلفی نام گذاری شده اند. خاویار از زمان خیلی دور تا به امروز در ایران تولید شده و مختص ایران و ایرانیان می باشد. خاویارهای ایرانی دارای انواع مختلفی می باشند که عبارتند از:

  • فیل ماهی یا بلوگا
  • اوزون برون یا سوروگا
  • قره برون یا آسترا
  • سبیری یا بری
  • و……..

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *