خانه / خاویار اوزون برون / مرکز خاویار اوزون برون در تهران
مرکز خاویار اوزون برون

مرکز خاویار اوزون برون در تهران

محل اصلی تولید و مرکز خاویار اوزون برون دو استان مازندران و گیلان هستند. شمال کشور تامین کننده خاویار ازون برون Sevruga برای فروشگاه ها و مرکز های فروش خاویار در تهران هستند. خاویار سوروگا در ایران خرید خوبی دارد و قیمت آن نیز نبست به سایر خاویار های ایران پایین تر است. تهران یکی از مناطق بزرگ و وسیع است که در آن مراکز فروش ویژه اینترنتی زیادی وجود دارد که در آن انواع خاویار ایرانی و حتی انواع خاویار اوزون برون در آن به صورت اینترنتی مورد خرید و فروش قرار گرفته است. رایبد خاویار نیز یکی از انواع فروشگاهها و مزاکزی است که در تهران بهترین خاویارها را برای مشتریان خود به فروش می رساند.

انواع خاویار اوزون برون برای خرید و فروش

  • رویال
  • رقم یک
  • رقم دو

مرکز خاویار اوزون برون

مرکز خاویار اوزون برون

خاویار نامی آشنا در ایران و جهان است که امروزه به نام مروارید سیاه، الماس سیاه و…….. در بین مردم شناخته شده است. خاویار همان تخم ماهی های استروژن از گونه های تاسماهی ها است که به این نام شهرت گرفته است و بعضی آن را به اشبل می شناسند در صورتی که اشبل به تخم ماهی سفید دریای خزر می گویند که با خاویار کلی فرق دارد. سن تخم ریزی ماهی خاویاری اوزون برون ۴ سال است و پس از سال چهارم تخم ریزی این گونه شروع می شود، این در حالی است که فیل ماهی خاویاری ممکن است ۱۲ سال طول بکشد تا برای اولین بار تخم ریزی کنند. ماهی اوزون برونی که بالغ شد شروع به تخم ریزی می کند و تخم آن را سوروگا نام نهاده اند.

خاویار اوزون برون بنا به جثه ای دارد تقریبا کمتر و ریز تر است. خرید و فروش خاویار اوزون برون یا همان سوروگا در ایران به صورت اینترنتی با استفاده از مرکز خرید رایبد خاویار صورت می گیرد.

 

خرید و فروش خاویار در تهران

خاویار یکی از محصولات لوکس ایرانی است که در تهران به میزان متغیری در حال خرید و فروش می باشد. خرید و فروش انواع خاویار با قیمت مناسب در کلیه استان ها به خصوص تهران به صورت ویژه ای صورت می گیرد. اویارها بنا به ماهی که از آن استحصال می شوند دارای انواع مختلفی هستند و به نام های مختلفی نام گذاری شده اند. خاویار از زمان خیلی دور تا به امروز در ایران تولید شده و مختص ایران و ایرانیان می باشد. خاویارهای ایرانی دارای انواع مختلفی می باشند که عبارتند از:

  • فیل ماهی یا بلوگا
  • اوزون برون یا سوروگا
  • قره برون یا آسترا
  • سبیری یا بری
  • و……..

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خرید ماهی اوزون برون به صورت فیله شده

خرید ماهی اوزون برون امروزه به روش های مختلف در بازار امکان پذیر شده است. …

دیدگاهتان را بنویسید