🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
صادرات خاویار پرورشی

صادرات خاویار پرورشی ایران به بازار جهانی

صادرات خاویار پرورشی ایران به بازار جهانی یکی از عواملی است که امروزه رو به رشد می باشد. صادرات خاویار پرورشی یکی از عوامل مهمی برای ایران می باشد که در سال های اخیر دارای وضعیت خوبی می باشد. در دهه دوم امسال صادرات انواع خاویار پرورشی رشد چشمگیری داشته است و دارای نمودار صعودی می باشد. درسال های اخیر یک سری سرمایه گذاری های بزرگی در زمینه پرورش ماهی های خاویاری و خاویار پرورشی شده است و این موضوع به خودی خود صادرات خاویارهای پرورشی را افزایش داده است. خاویار ایران یکی از محصولات مهم است که امروزه خواهان زیادی را دارا می باشد.

صادرات خاویار پرورشی ایران به بازار جهانی

میزان صادرات خاویار پروشی به به بازار جهانی

خاویار یکی از محصولا ویژه ای است که در زمینه شیلات و آبزی پروری وجوددارد و این موضوع سبب شده تا میزان صادرات خاویار پرورشی به تمام بازارها اعم از بازار جهانی نیز صورت گیرد. بعد از ممنوع شدن صید ماهیان خاویار میزان مزارع پرورش ماهیان خاویاری به صورت خصوصی افزایش داشته است و این موضوع به خود خود باعث خرید، فروش و صادرات ماهیان خاویاری پرورشی و خاویارشان شده است. صادرات خاویار پرورشی به صورت عمده از ایران به تمام کشورها باعث شده است تا خاویار ایرانی به بازار جهانی نیز وارد شود و در کل ایران و جهان دارای شهرت ویژه ای باشد. میزان صادرات خاویار پرورشی بسته به تولید ماهی های خاویاری است که در ایران رشد صعودی دارد.

میزان صادرات خاویار پروشی به به بازار جهانی

صادرات خاویار پرورشی در هر سال چه قدر است؟

در سال جاری که الان پیشه رو داریم پرورش دهندگان ماهی خاویاری سعی دارند که در حدود ۱۰تن خاویار و گوشت در ایران تولید کنند که بتوانند آن را مورد صادرات قرار دهند. چندین سال است که در حدود ۱٫۵ تن خاویار از ایران خارج و وارد کشورهای مختلفی شده است. میزان صادرات ماهی خاویاری که خیلی بالا می باشد. خاویارهای ایرانی اول هر سال پس از تولید با بسته بندی های مختلفی مورد صادرات قرار می گیرند. خاویار ایرانی به تمام نقاط ارسال شده است. خاویار ایرانی حتی به آمریکای شمالی نیز صادر شده است. صادرات خاویار به آمریکا ممنوع بود ولی چند سالی است که خاویار ایرانی به آمریکا نیز صادر می شود.

صادرات خاویار پرورشی در هر سال چه قدر است؟

مهمترین بازار صادرات خاویار پرورشی ایران

صادرات خاویار پرورشی در سالهای اخیر از ایران بیشتر به فرانسه صورت گرفته است و این موضوع باعث شده تا مهمترین بازار صادرات خاویار پرورشی ایران کشور فرانسه باشد. علاوه بر کشور فرانسه خیلی از کشورها نیز هستند که صادرات خاویار ایرانی پرورشی به آنها نیز صور می گیرد. کشورهایی که صادرات خاویار پرورشی ایرانی بعد از فرانسه به آنها انجام می شود عبارتند از:

 • ایتالیا
 • آلمان
 • بلژیک
 • انگلیس
 • اسپانیا
 • امارات
 • فرانسه
 • ژاپن
 • و…..

مهمترین بازار صادرات خاویار پرورشی ایران

بررسى عوامل مؤثر بر صادرات خاویار ایران

میزان سرمایه گذاری در بخش تولید و پروش ماهیان خاویاری یکی از عوامل مؤثر بر صادرات خاویار ایران است چون با این کار ماهیان خاویاری پرورشی به میزان زیادی تولید و میزان خاویار استحصالی از آنها نیز بالا می رود. قیمت خاویار نیز یکی از عوامل مؤثر بر صادرات خاویار ایران است چرا چون اگر قیمت خاویار صادرات مناسب باشد میزان تقاضا برای صادرات این محصول ارزشمند بالا می رود. کیفیت و بهداشتی بودن خاویار نیز یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر صادرات خاویار می باشد. رایبد خاویار یکیاز فروشگاههای آنلاین است که سعی دارد کلیه این عوامل را رعایت کند و پس خاویار با کیفیت ایرانی را با بهترین بسته بندی مورد صادرات قرار می دهد و در میزان ۵ کیلو به بالا در خاویار صادراتی هزینه حمل و نقل را نیزدریافت نمی نماید.

بررسى عوامل مؤثر بر صادرات خاویار ایران

صادرات خاویار پرورشی ایران

همانطور که گفتیم صادرات خاویار پروری به کل جهان از ایران صورت می گیرد چون ایران یکی از کشورهای مهم در زمینه تولید خاویار دریایی و پرورشی می باشد. عوامل زیادی بر صادرات خاویار پرورشی ایرانی تاثیر گذار هستند که ما در این متن به تعدادی از آن برای شما اشاره نموده ایم. صادرات خاویار پرورشی از طریق تمام شرکت ها صورت می گیرد ولی فروشگاه آنلاین به صورت اینترنتی و با جلوگیری از اتلاف وقت شما خاویار ایرانی را با بهترین قیمت و شرایط که در پاراگراف بالا گفته شده برای شما ارسال می نماید.

انواع خاویار صادراتی پرورشی

 • خاویار بلوگا
 • خاویار سوزوگا
 • خاویار آسترا
 • خاویار بری
 • خاویار طلایی
 • خاویار فشرده

صادرات خاویار پرورشی ایران

صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

تولید خاویار پرورشی اصل در کدام کشور صورت می گیرد؟ خاویار پرورشی اصل چه ویژگی دارد؟ خاویار دریایی و پرورشی دارای انواع مختلف می باشند چون هر کدام از یک نوع ماهی تولید می شوند. تولید خاویار چه دریایی و چه پرورشی در ایران صورت می گیرد. کشور ایران یکی از منطق مهم در بخش تولید و صادرات خاویار ایرانی می باشد. خاویار ایرانی به صورت طبیعی از ماهی های خاویاری دریای خزر تولید می شود که استحصال آن ممنوع شده و این و موضوع سبب تولید خاویار پرورشی شده است. اویار پرورشی و دریایی اگر اصل باشد دارای خواص درمانی بسیاری می باشد. خاویار طبیعی حتی باعث  درمان بسیاری از بیماری ها اعم از بیماری های قلبی، بیماری کم خونی، افسردگی و خیلی از بیماری ها می شود.

صادرات خاویار پرورشی اصل در ایران

نمایندگی های صادرات خاویار پرورشی

برای تولید و صادرات خاویار ایرانی در ایران نمایندگی های فروش زیادی وجود دارد. نمایندگی های فروش خاویار انواع خاویارهای ایرانی را به صورت اینترنتی و حضوری مورد خرید و فروش قرار می ذهند. بیشتر نمایندگی های خاویار در تهران حضور دارند و خاویار را در این ناحیه از کشور به فروش می رسانند. صادرات خاویار ایرانی با استفاده از این نمایندگ ها انجتم می شوند. ما در این متن سعی کرده ایم تعدادی از نمایندگی های فروش را برایتان بیان نماییم. انواع نمایندگی های فروش خاویار در ایران عبارتند از:

 • نمایندگی فروش رایبد خاویار
 • نمایندگی فروش دریا خاویار
 • نمایندگی فروش باهو خاویار
 • نمایندگی فروش میراث خاویار
 • نمایندگی فروش کالچر
 • و…………

نمایندگی های صادرات خاویار پرورشی

نمایندگی فروش رایبد خاویار

نمایندگی فروش رایبد خاویار یکی از انواع نمایندگی های مجاز در زمینه فروش خاویار است که به صورت اینترنتی انواع مختلفی از خاویار را به صورت اینترنتی به فروش می رساند. رایبد خاویار یکی از انواع سایت هایی است که علاوه بر سایت دارای فروشگاه آنلاین نیز می باشد. این فروشگاه انواع مختلف خاویار را با یک کیفیت عالی به فروش می رساند. خاویار صادراتی در این فروشگاه با قیمت مناسب مورد خرید و فروش قرار می گبرد. فروشگاه رایبد دارای انواع محصولات صادراتی است. انواع محصولات صادراتی رایبد خاویار عبارت است از:

 • خاویار صادراتی
 • قارچ ترافل صادراتی
 • گوشت خاویاری صادراتی
 • گوشت دودی صادراتی
 • و………

نمایندگی فروش رایبد خاویار

کدام خاویار ایرانی بهتر است؟

در بخش خاویار که کدام نوع آن بهتر است می توان گفت که خاویار تولید شده در ایران دارای دو نوع دریایی و پروشی می باشد. خاویار پرورشی موجود در رایبد خاویار دارای همان کیفیت خاویار دریایی می باشد چون با آب دریا پرورش داده شده است. خاویار دریایی فقط انسان در تولید آن دخالتی ندارد و همین مورد باعث شده با ارزش باشد. خاویارها انواع مختلفی دارند و در بین تمام آنها خاویار بلوگا یکی از مهم ترین خاویارهایی است که از همه لحاظ با ارزش تر می باشد این خاویار دارای اندازه درشت تر می باشد و این یکی از شاخصه های اصلی آن می باشد. خاویار بلوگا به صورت پرورشی نیز با همان کیفیت دریایی در حال تولید می باشد. خاویار بلوگا از فیل ماهی خاویاری استحصال می شود و پس از استحصال شدن جداسازی و درجه بندی می شود و دارای انواع مختلف می شود که انواع آن عبارتند از:

 • سه صفر
 • امپریال
 • درجه یک
 • درجه دو

کدام خاویار ایرانی بهتر است؟

خاویار ماهی سالمون

یکی از بهترین ماهیانی که می توان با نگهداری و پرورش آن خاویار درجه یک برداشت نمود، سالمون است. اشپل این ماهی بسیار مقوی بوده و می توان با مصرف آن حجم زیادی از نیازهای بدن را به صورت ارگانیک و طبیعی تامین کرد. بررسی ها نشان می دهد که در هر ۲۸ گرم خاویار ماهی سالمون حدود یک گرم اسید های چرب و امگا ۳ وجود داشته که می تواند منبع بسیار خوب تامین این نیاز باشد. لذا اغلب افرادی که این خوراکی را مورد استفاده خود قرار می دهند، وضعیت سلامتی مطلوب و شرایط خوبی خواهد داشت. بهره گیری از ماهیان سالمون به منظور تولید خاویار در مجموعه های زیادی مد نظر بوده و توانسته اند تولیدات خود را با شرایط ویژه راهی بازار کنند. از این رو برای فروش این نوع خاویار در بازار داخلی و خارجی شرکتهای زیادی اقدام می کنند.

خاویار ماهی سالمون

خاویار قزل آلا

خاویار یکی از تولیداتی ست که می توان با نگهداری ماهیان مختلف تولید نمود. زیرا خاویار در واقع اشپل ماهی بوده که از دل برخی از ماهیان تخصصی برداشت می شود. قزل آلا یکی از بهترین انواع ماهیانی ست که امروزه برای تولید خاویار نگهداری شده و می توان برداشت بسیار خوبی از آن را شاهد بود. این ماهی می تواند در شرای مطلوب نگهداری شده و خاویار درجه یک و استاندارد دارد. به همین دلیل در بسیاری از مجموعه های ایرانی نیز از ماهی قزل آلا بهره گرفته شده و بهترین خاویار آن برای فروش برداشت می شود.

خاویار قزل آلا

خاویار آذربایجان

یکی از انواع خاویار که در ایران توزیع شده و افراد زیادی برای خرید آن اقدام می کنند، خاویار آذربایجان بوده و از برندهای این کشور است. این محصولات که در شرکتهای سودجو تولید شده، خاویار بی کیفیت و تقلبی بوده و آن طور که باید و شاید نیست. اما به دلیل ارزان بودن قیمت این خاویار افراد زیادی در بازار به دنبال آن هستند. از این رو توصیه می شود دقت زیادی به کیفیت و مرغوبیت خاویار شده و این محصول آن طور که باید مورد استفاده قرار گیرد. خاویار آذربایجان را برخی از شرکت ها به بازار ایران آورده و با توزیع آن سبب نارضایتی بسیاری از افراد شده اند. از این رو نمایندگی های رسمی خاویار ایران که بهترین نوع این تولیدات را ارائه داده سعی در توزیع بهترین محصولات استاندارد و درجه یک دارند.

خاویار آذربایجان

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *