خاویار بلوگا
خانه / خاویار فیل ماهی / فروشگاه خاویار فیل ماهی در بندر انزلی
فروشگاه خاویار فیل ماهی

فروشگاه خاویار فیل ماهی در بندر انزلی

فروشگاه خاویار فیل ماهی و تمامی خاویارها در ایران و خارج رایبد خاویار است که خرید و فروش عمده خاویارهای ایرانی را برای مشتریان خود انجام می دهد. حوزه هایی مانند بندر انزلی و تالش که مختص استان گیلان است دارای بهترین خاویارها می باشد و این فروشگاه سعی کرده است که بهترین نمونه خاویا رهای دریایی و پرورشی این بخش را در ایران و جهان به مشتریان خود ارائه دهد. خاویار فیل ماهی یکی از نمونه خاویارهای عالی ایران زمین است که دارای انواع مختلفی می باشد. انواع خاویار فیل ماهی به سبب کفیتی که دارد در کل کشور ایران و خارج از این کشور به صورت عمده خرید و فروش می شود.

انواع خاویار بلوگا یا فیل ماهی

  • سه صفر اصل
  • امپریال اصل
  • درجه یک اصل
  • درجه دو اصل

رایبد خاویار فروشگاه خاویار فیل ماهی

یکی از فروشگاه های آنلاینی که در سراسر ایران فعال است فروشگاه بزرگ و آنلاین رایبد خاویار است کهدر این فروشگاه انواع خاویار های ایرانی و محصولات لوکس مورد خرید و فروش ویژه قرار گرفته است. این فروشگاه بهترین برند خاویار ایرانی را در ایران و خارج با یک قیمت مناسب به فروش می رساند. در موضوع صادرات خاویار نیز اینفروشگاه فعال است و بهترین خاویارها را با بهترین قیمت صادرات می نماید. در وزن های بالای پنج کیلو این فروشگاه هزینه های حمل و نقل را برای مشتری خود سر شکن کرده و با یک قیمت عالی خاویارها را با وزن های بالا مورد صادرات قرار می دهد.

صادرات انواع بهترین خاویارهای ایرانی با استفاده از سایت فروشگاهی رایبد خاویار انجام می شود.

از جمله ارقام خاویار عرضه شده شامل:

فروشگاه خاویار فیل ماهی

این روز ها همه کالاها و حتی محصولات غذایی هم به صورت آنلاین به فروش می رسند و این موضوع سبب شده تا فروشگاه رایبد خاویار ایجاد شود و محصول غذایی مانند خاویار را با یک قیمت مناسب به صورت اینترنتی برای مشتریان خود به فروش برساند و حتی به دست آنها در درب منزل تحویل دهد. خرید و فروش خاویار این روزها با وزن های مختلفی به فروش می رسد. خاویار خواص خیلی عالی دارد و برای تمامی سنین و تمامی بیماری ها مناسب می باشد و همین موضوع سبب شده تا به صورت اینترنتی در فروشگاه های آنلاین نیز مورد خرید و فروش قرار بگیرد.

فروشگاه خاویار فیل ماهی

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت روز خاویار فیل ماهی

قیمت روز خاویار فیل ماهی

مجموعه رایبد خاویار یکی از فروشگاههای آنلاینی در سراسر کشور ایران است که انواع خاویارهای …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار