🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
مجوز صادرات خاویار

مجوز صادرات خاویار بلوگا

دریافت مجوز صادرات خاویار بلوگا و دیگر انواع آن شرایط را برای فعالیت شرکت های مختلف فراهم کرده تا محول خود را در سراسر دنیا عرضه دارند. البته باید به قوانین کشور مقصد نیز دقت شده تا براساس آن اقدام صورت گیرد. مجوز صادرات خاویار برای تمام کشورهای صادر کننده خاویار نیاز می باشد.

مجوز صادرات خاویار بلوگا

بررسی صادرات خاویار ایران

صادرات خاویار به تمام کشورها نیاز به مجوز صادرات خاویار دارد. از مهمترین موضوعاتی که در رابطه با بازار خاویار ایران مطرح است، میزان تقاضای این محصول در دیگر کشور هاست. زیرا این نوع محصول از استانداردهای لازم صادراتی برخوردار بوده و شرکت هایی که آنها را ارائه می دهند، به مزیت های موجود در محصول اهمیت خواهند داد. بررسی ها نشان می دهد در طول سالهای اخیر میزان صادرات خاویار از ایران رو به رشد بوده و شرکت های زیادی به این عرضه ورود پیدا کرده اند. اما با توجه به پتانسیل های موجود در ایران و میزان تقاضای جهانی می توان امیدوار به افزایش صادرات به بیش از این مقدار بود.

خاویار ایران به کدام کشورها صادر شده است؟

 • روسیه
 • اروپا
 • آلمان
 • عمان
 • قطر
 • ژاپن
 • ایتالیا
 • بلژیک
 • امارات
 • و……

بررسی صادرات خاویار ایران

صادرات خاویار به اروپا

صادرات خاویار به اروپا نیاز به مجوز صادرات خاویار دارد. کشورهای اروپایی در ارس کشورهایی دنیا به منظور صادرات خاویار قرار دارند. زیرا در این کشورها مصرف کننده های زیادی هستند که خاویار ایران را تهیه و از مزیت های موجود در آن بهره می گیرند. با توجه به اینکه صادرات به اروپا حاشیه سود زیادی برای شرکت ها داشته، در حال حاضر تمرکز زیادی از سوی صادر کننده ها به آن می شود. لذا کشورهای پر تقاضا مانند آلمان، روسیه، اسپانیا و ایتالیا برای فروش عمده انواع خاویار ایرانی شرایط خوبی دارند. این کشورها را صادر کننده های ایرانی به منظور فروش هر چه بهتر در برنامه خود قرار داده اند.

صادرات خاویار به اروپا

صادرات خاویار به المان

صادرات خاویار به المان نیاز به مجوز صادرات خاویار دارد. کشوری مانند آلمان که به انواع خاویار ایرانی درجه یک آشنایی داشته و همواره این محصول را از شرکت های بزرگ خریداری می کند، کیفیت و مرغوبیت را به خوبی بررسی نموده و براساس آن اقدام به سفارش خرید می کنند. آلمان به عنوان بزرگترین بازار خاویار ایرانی در اروپا مطرح بوده و شرکت های صادر کننده حجم قابل توجهی از تولیدات خود را به آن ارائه می دهند. انواع خاویار بلوگا و الماس در بازار این کشور با تقاضای زیادی همواره بوده و مصرف کننده ها مرغوبیت آنها را تایید می کنند.

صادرات خاویار به المان

صادرات خاویار به روسیه

صادرات خاویار به روسیه نیاز به مجوز صادرات خاویار دارد. یکی دیگر از بازارهای هدف فروش خاویار در اروپا، روسیه می باشد. در این کشور می توان شاهد تولید خاویار بود. اما بالا بودن کیفیت خاویار ایرانی سبب افزایش محبوبیتش از سوی مصرف کننده های روسی می باشد. شرکت های تولید کننده ایرانی، با علم به اینکه در روسیه چه نوع خاویار فروش بالایی دارند، فعالیت داشته و تولیدات استاندارد را ارائه می دهند. به این ترتیب از بازار تقاضای این کشور بیشترین بهره را گرفته و محصولات رقابتی و صادراتی را در آن به فروش می رسانند.

صادرات خاویار به روسیه

صادرات خاویار به عمان

صادرات خاویار به عمان نیاز به مجوز صادرات خاویار دارد. به منظور فعالیت هر چه بیشتر شرکت های صادر کننده خاویار ایران، مسلما کشورهای عربی نیز وضعیت خوبی دارند. این کشورها دسترسی مطلوب برای صادر کننده ها داشته و می توانند به راحتی روابط تجاری خود را در حوزه خاویار داشته باشند. عمان از کشورهایی ست که می توان به صورت ویژه بر روی بازار آن فعالیت داشت. در این کشور میزان خرید بسیار خوبی از انواع خاویار ایرانی را شاهد بود و عرضه کننده ها عملکرد مطلوبی به این موضوع دارند. کشور عمان از بازارهای خوبی ست که امروزه ایرانی ها به آن دقت نظر داشته و تولیدات مطلوبی را در آن ارائه می دهند.

صادرات خاویار به عمان

صادرات خاویار به قطر

صادرات خاویار به قطر نیاز به مجوز صادرات خاویار دارد. قطر را می توان دیگر از بازارها به منظور فروش انواع خاویار درجه یک ایرانی دانست. در این کشور عربی نیز توجه به مصرف محصولات و خوراکی های ارگانیک و سالم زیاد دیده می شود. به همین دلیل عرضه کننده های ایرانی آن را مد نظر قرار داده و تولیدات زیادی از انواع خاویار را در آن به فروش می رسانند. صادرات خاویار به قطر به دلیل داشتن مرز مشترک با ایران، بسیار سریع و با کمترین هزینه انجام شده و حاشیه سود بسیار خوبی را به همراه دارد. از این رو می توان فعالیت برندهای مختلف را در این بازار به وضوح شاهد بود.

صادرات خاویار به قطر

صادرات خاویار به ژاپن

صادرات خاویار به ژاپن نیاز به مجوز صادرات خاویار دارد. کشورهای شرق آسیا نیز توجه زیادی به مصرف خاویار و انواع متنوع آن خواهند داشت. در این کشورها استقبال خوبی از تولیدات ارگانیک دریایی می شود. زیرا دانش آنها در جهت اثبات فواید و تاثیرات این خوراکی ها بوده و مطالعات زیادی در این زمینه شده است. به همین دلیل می توان فروش خوبی از خاویار را در آنها دید. ژاپن یکی از کشورهایی ست که ایران به آن اهمیت زیادی از نظر تجارت و تقاضای بازار می دهد. در این کشور نمایندگی های رسمی و شرکت های تخصصی فعالیت داشته و انواع خاویار را به صورت بسته بندی شده و استاندارد ارائه خواهند داد. در ژاپن حفظ سلامت با استفاده از خوراکی های سالم و ارگانیک بسیار مهم بوده و از خاویار به روش های مختلف بهره گرفته می شود.

صادرات خاویار به ژاپن

حجم صادرات خاویار ایران

بررسی و مطالعه بر روی حجم صادرات خاویار از ایران بسیار مهم بوده و امروزه شرکت هایی که در زمینه تولید و صادرات این محصول خوراکی فعالیت داشته اهمیت دارد. خاویار ایران در نظر دیگر کشورها بالاترین کیفیت را داشته و این مسئله سبب شده در برای تهیه آن از صادر کننده های ایرانی بیشترین کمک را دریافت کنند. از این رو سرمایه گذاری بیشتری بر روی افزایش حجم صادرات خاویار مد نظر بوده و شرکت هایی که در این زمینه فعالیت داشته، بازارهای زیادی را مورد توجه قرار می دهند. صادرات خاویار از ایران در چند سال اخیر رو به افزایش بوده و بیشترین تمرکز در این حوزه در بهره گیری از بازارهای مختلف جهانی است.

حجم صادرات خاویار ایران

خاویار صادراتی ایران

بی شک صادرات یک محصول نیازمند پیروی از استانداردهای مطرح شده است. زیرا در بازار جهانی همواره از تولیداتی استقبال می شود که کیفیت بالا داشته و استانداردهای لازم در آنها رعایت شده است. خاویار نیز اینگونه بوده و قبل از آنکه برای صادرات آن اقدام شود، باید از نظر کیفیت و مرغوبیت مورد توجه قرار گیرند. به همین دلیل صادرات این محصول توسط شرکت های ایرانی با فراهم آوردن استانداردهای مطلوب دنبال خواهد شد. خاویار معروف ایران که برای صادرات آن می توان اقدام کرد، بلوگا می باشد. این نوع خاویار در سورت های مختلف بسته بندی شده که نوع امپریال و رویال آن برای فروش خارجی بهتر است. در ایران مجموعه های پرورشی تمرکز بیشتری بر روی این محصول قرار داده و از بازار آن در دیگر کشورها بهره می گیرند.

انواع خاویار صادراتی ایران

 • بلوگا صادراتی ایران
 • سوروگا صادراتی ایران
 • آسترا صادراتی ایران
 • بری صادراتی ایران
 • طلایی صادراتی ایران
 • فشرده صادراتی ایران
 • شیلات صادراتی ایران
 • و……….

خاویار صادراتی ایران

صادرات خاویار بلوگا

همانطور که اشاره شد، بلوگا یکی از بهترین گونه های خاویار ایران در راستای صادرات است. به این ترتیب کشورهای مختلف دنیا از این محصول استقبال کرده و آن را با بالاترین کیفیت از ایرانی ها خریداری می کنند. صادرات خاویار بلوگا به کشورهای مختلف دنیا سبب شده تولید کننده ها امیدوار تر به این محصول توجه داشته و در زمینه تولید ان اقدام کنند. لذا بهترین نوع ماهی فیل را با هدف تولید خاویار بلوگا نگهداری نموده و از شرایط نگهداری مطلوب آن بهره گرفته می شود. تولید خاویار بلوگا در حجم زیاد و با در نظر گرفتن استانداردهای لازم، صادرات را آسان کرده و می توان فروش داخلی و خارجی آن را بهتر دنبال نمود.

انواع خاویار بلوگا صادراتی

 • بلوگا سه صفر
 • بلوگا امپریال
 • بلوگا درجه یک
 • بلوگا درجه دو

صادرات خاویار بلوگا

صادرات خاویار و سود آن

بسیاری از شرکت ها در زمینه فروش انواع خاویار میزان سود صادرات و فروش داخلی را مورد بررسی قرار می دهند. این موضوع به خوبی نشان دهنده بهتر بودن صادرات در حوزه خاویار بوده و از این طریق شرکت ها می توانند به میزان قابل توجهی از سودآوری رسند. مهمترین دلیل که اغلب شرکت ها صادرات انواع خاویار را مد نظر قرار داده و به آن اهمیت می دهند، بهره گیری از بازارهای نا محدود دیگر کشورها بوده که بهترین ها را از ایران خریداری می کنند.

لذا صادرات را پیگیری نموده و برای فروش عمده محصولات خود به صورت بسته بندی و استاندارد تلاش خواهند کرد. در دنیا بازارهای زیادی را می توان برای فعالیت های صادراتی انواع خاویار نام برد که شرکتهای ایرانی در آنها فعالیت خود را ادامه می دهند. از این کشورها می توان بیشترین استفاده را برده و میزان صادرات خود را به خوبی افزایش داد.

صادرات خاویار و سود آن

نحوه صادرات خاویار

از مهمترین موضوعاتی که در صادرات خاویار اهمیت زیادی داشته و باید به آن توجه داشت، نحوه صادرات آن به دیگر کشورهاست. چرا که وضعیت فروش در خارج از کشور تفاوت زیادی با فروش انواع خاویار در بازار داخلی خواهد داشت. در راستای صادرات انواع خاویار به دیگر کشورها، بهره گیری از نیاز بازارها اهمیت بالایی دارد. به این ترتیب براساس میزان تقاضا و نوع خاویار مد نظر باید اقدام به فروش نموده و تولیداتی که با بهترین شرایط تولید و فرآوری شده را در اختیار مشتریان خارجی خود قرار دهند. بسیاری از شرکت ها که از ایران خرید انواع خاویار را صورت می دهند، به کیفیت اهمیت داده و همواره بهترین ها را به صورت مستقیم سفارش می د هند. این شرکت ها دقت زیادی به کیفیت محصولات داشته و براساس مزیت های رقابتی آنها را خریداری می کنند.

نحوه صادرات خاویار

قوانین و مجوز صادرات خاویار

هر محصول در زمینه صادرات نیازمند مجوزهایی بوده که تحت قوانین مشخص و باید شرکت ها از آنها پیروی کنند. مجوز صادرات خاویار نیاز به هزینه می باشد. به این ترتیب هر صادر کننده در رابطه با محصول خود اطلاعات کافی را کسب کرده و همواره عملکرد خوبی در این رابطه خواهند داشت. صادرات خاویار نیز اینگونه و معمولا شرکت هایی که این محصول را در چهارچوب قوانین و مقررات مشخص صادرات می کنند، عملکرد خوبی در جذب مشتری و فروش آن دارند. به این ترتیب به بازارهای مختلف دنیا اهمیت داده و تولیداتی را در اختیار آنها قرار داده که از مزیت های مطلوب و کیفیت بالا برخوردار می باشند. به این ترتیب بر مبنای نیاز هر کشور فروش را دنبال نموده و محصولات خوبی را عرضه می دارند.

انواع مجوزهای صادرات خاویار

 • سایتس
 • دامپزشکی
 • قرنطینه
 • حمل و نقل
 • کارت بازرگانی
 • import
 • export
 • و……..

قوانین و مجوز صادرات خاویار

مشکلات صادرات خاویار

مسلما خاویار نیز همانند بسیاری دیگر از محصولات صادراتی با مشکلاتی رو به رو بوده که باید به آنها دقت زیادی شود. به این ترتیب شرکتهای ایرانی صادر کننده همواره به دنبال شناخت و رفع مشکلاتی هستند که در این مسیر وجود داشته و می توانند با از میان برداشتن آنها فروش بیشتری داشته باشند. از مهمترین موضوعاتی که در رابطه با صادرات خاویار ایرانی وجود داشته، تحریم هایی ست که از سوی دیگر کشورها تحمیل می شود.

این اقدام می تواند سبب کاهش استقبال از خرید خاویار شده و شرکت ها را دچار مشکل کند. از این رو باید با بهره گیری از ترفنده های کاربردی و قانونی تحریم صادرات خاویار را دور زده و با کشورهای مختلف وارد خرید و فروش شد. از دیگر موضوعاتی که در راستای صادرات خاویار خلل ایجاد می کند، عرضه محصولات تقلبی و بی کیفیت است. برای گذر از این مشکل باید شرکت های تولید کننده ایرانی از بهترین فرصت ها در تولید محصولات درجه یک و صادرات آنها بهره گیرند.

مشکلات صادرات خاویار

ممنوعیت صادرات خاویار

همانطور که می دانید خاویار در ایران به دو روش شیلات و پرورشی تولید و ارائه می شود. در هر یک از این روشها تفاوت هایی بوده که از مهمترین آنها می توان وضعیت فروش و مشکلات موجود در آن را دانست. با توجه به اینکه تولید خاویار شیلات با مشکلات زیادی همراه بوده و معمولا میزان تولید آن از نوع پرورشی کمتر است، صادراتش ممنوع می باشد. لذا شرکت هایی که این محصول را راهی بازار می کنند فقط مجاز به بهره گیری از بازار داخلی را داشته و در راستای صادرات آن در حجم زیاد ممنوعیت دارند. در بهترین شرایط فروش خارجی خاویار به صورت مسافرتی و چمدانی مجاز بوده که میزان آن برای هر نفر ۱۲۵ گرم مشخص شده است. به این ترتیب شرکت ها با مشتریان خود در فرودگاه ها همکاری کرده تا این محصول در اختیار آنها قرار گیرد.

ممنوعیت صادرات خاویار

سود صادرات خاویار

توجه شرکت هایی که در حوزه صادرات انواع خاویار فعالیت داشته، بیشتر به میزان سودآوری آن بوده و سعی خود را در همکاری با مشتریانی داشته که بیشترین تقاضا را برای خرید خاویار دارند. لذا به کشورهایی بیشتر اهمیت داده که خاویار را با بالاترین کیفیت و در حجم زیاد سفارش داده و با آنها همکاری مداوم دارند. افزایش میزان سود صادرات خاویار زمانی فراهم می شود که بهترین محصولات با استانداردهای لازم صادرات شده و خریداران تمایل بیشتری به خرید آنها داشته باشند.

سود صادرات خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *