خاویار بلوگا
خانه / فیل ماهی دریای خزر / پرورش و خرید فیل ماهی شیلات
خرید فیل ماهی شیلات

پرورش و خرید فیل ماهی شیلات

مجموعه های که مجوز تولید و پرورش دارند، اقدام به پرورش و خرید فیل ماهی شیلات می کنند. بچه ماهی هایی که در شیلات عرضه می گردد (از ۵ تا ۲۰ گرم)، انواع مختلفی دارد و فروخته می شود.

 1. اوزون برون
 2. قره برون
 3. چالباش
 4. شیپ
 5. سیبری
 6. فیل ماهی
 7. استرلیاد
 8. بستر

پرورش فیل ماهی در شیلات

شیلات ایران مسئول حفظ و بقاء ماهیان خاویاری در دریای خزر می باشد. مرکز شیلات سالیانه بخشی از تکثیر بچه ماهی خاویاری را در دریای خزر رهاسازی می‌کند، تا با این اقدام به حفظ و بقای ماهیان خاویاری دریای خزر کمک نماید. متاسفانه به دلیل سوء مدیریت و صید بی رویه ماهیان خاویاری از دریای خزر چند سالی است که با کاهش شدید جمعیت ماهیان خاویاری در این دریاچه بزرگ روبه رو شده ایم.

خرید فیل ماهی شیلات

اقدام بین الملی برای حفظ ماهی خاویار

 1. تکثیر مصنوعی بچه ماهی خاویاری
 2. ممنونع شدن صید تجاری ماهی خاویاری
 3. ممنوع شدن تجارت خاویار و ماهی خاویاری وحشی

سازمانهای بین المللی و پنج کشور حاشیه دریای خزر و متعهد شدند که صید تجاری ماهیان خاویاری از این دریا متوقف گردد. برای بقای نسل این گونه ارزشمند اقداماتی را انجام دهند. که از جمله آن تکثیر مصنوعی بچه ماهی خاویاری و رهاسازی بچه ماهیان در دریای خزر است.

کنوانسیون CITES

برای اینکه دریای و پرورش بودن ماهیان خاویاری از هم قابل تمایز باشد، به باله عقب بچه ماهی خاویاری میکروچیپ متصل می گردد و شماره آن میکروچیپ به عنوان شناسنامه ماهی خاویاری ثبت شده و به مرکز سایتس در لوزان سوئیس CITES ارسال می گردد. هنگامی که ماهی خاویاری برای استحصال خاویار به مرکز فراوری منتقل می گردد، پس از خوانده شدن کد میکروچیپ توسط بارکد خوان، شناسنامه ماهی ثبت شده و اجازه استحصال خاویار داده می شود.

خرید فیل ماهی شیلات

افزایش پرورش و خرید فیل ماهی شیلات

افزایش پرورش و خرید فیل ماهی شیلات باعث بهتر شدن صادرات ایران شده است. از اهداف ایران صادرات ۱۰ تن خاویار تا سال ۱۴۰۰ می باشد و برای این هدف برنامه هایی برای تولید ماهی های خاویاری در استخر های شیلات دارند. بخش خصوصی با فعال شدن در بخش پروش و تولید خاویار به این برنامه بسیار کمک کرده است و توانسته با سرمایه گذاری در بخش تولید خاویار به سود بسیار خوبی دست یابد.

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید فیل ماهی ماده مولد

خرید فیل ماهی ماده مولد از استخرهای تالش

خرید فیل ماهی ماده مولد از استخرهای تالش و دیگر شهرستان های استان گیلان به …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار