خانه / خاویار بلوگا / پرورش خاویار بلوگا درجه یک
پرورش خاویار بلوگا درجه یک

پرورش خاویار بلوگا درجه یک

پرورش خاویار بلوگا درجه یک و فیل ماهی ایرانی با توجه به کیفیت بالای این نوع ماهی و خاویار آن که دارای کیفیتی صادراتی است. خرید خاویار بلوگا فیل ماهی از رایبد خاویار بسیار مقرون به صرفه می باشد و شما می توانید خاویار بلوگا درجه یک را از رایبد خاویار با یک قیمت مناسب خریداری نمایید. جهت پرورش انواع ماهی خاویاری و خرید بچه ماهی های خاویاری به صورت عمده در سراسر کشور با مشاورین فروش رایبد خاویار در ارتباط باشید. خاویار بلوگا درجه یک

خواص خاویار پرورشی بلوگا درجه یک

خاویار یک ماده غذایی پر انرژی است که طعم و بویی بسیار خوشایند دارد. خاویار یک مواد غذایی بسیار لوکس و ارزنده می باشد و ارزش غذایی خاویار بسیار بسیار بالا می باشد خاویار دارای کالری بسیار بالا می باشد به‌طور عمده پروتئین موجود در خاویار متشکل از اسید آمینه های آرزین، هیستامین، ایزولوسین، لیزین و میتونین است. چربی موجود در خاویار نیز به دو دسته عمده تقسیم می‌شود که عبارت‌اند از:
  • ۲۵ درصد کلسترول
  • ۷۵ درصد لستین
خواص خاویار پرورشی بلوگا درجه یک

خاویار بلوگا درجه یک

تخمی که از شکم ماهیان خاویاری استخراج  می شود یکی از انواع باارزش و با کیفیت ترین مواد غذایی است که در سراسر ایران و جهان مورد مصرف قرار میگیرد. بیشترین درصد خاویار جهان از ماهی هایی که در دریای خزر هستند استحصال می شود واز ایران به تمام منطق جهان ارسال می شود تا مورد استفاده کلیه علاقه مندان قرار گیرد.

انواع پرورش خاویار بلوگا درجه یک

خاویارهای ایرانی یکی از مشهورترین خاویارها می باشد. این خاویارها دارای رنگ های طلایی، سرخ، خاکستری و سیاه هستند که رنگ خاکستری تا مشکی آن چزء بهترین خاویارها و گرانترین خاویارها در جهان می باشد و به همین علت به الماس سیاه معروف است. انواع خاویار بلوگا از لحاظ درجه بندی عبارتند از:
  • امپریال دریایی
  • رقم یک دریایی
  • رقم دو دریایی
  • امپریال پرورشی
  • رقم یک پرورشی
  • رقم دو پرورشی
خاویار بلوگا درجه یک منبع: خاویار ایران
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خاویار فیل ماهی

فروشگاه خاویار فیل ماهی در بندر انزلی

فروشگاه خاویار فیل ماهی و تمامی خاویارها در ایران و خارج رایبد خاویار است که …

دیدگاهتان را بنویسید