خانه / خاویار بلوگا / قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی
قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی
قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی یا همان خاویار بلوگا را به صورت ریپک شده و با بسته بندی شکیل که دارای مجوز های صادرات نیز باشد را از مجموعه رایبد خاویار جویا شوید. در سایت رایبد خاویار شما عزیزان می توانید بهترین خاویارها را با کمترین قیمت ها مشاهده و بررسی نمایید و خریدی راحت داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید. یک کیلو خاویار در سایر کشورها به خصوص کشور ژاپن و آلمان ارزش خیلی بالایی دارد و در بعضی بازارها تا چندین هزار دلار نیز قیمت گذاری شده است.

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی در اینترنت

امروزه راحت ترین روش برای خرید خرید اینترنتی می باشد و این امر باعث شده تا سایت فروشگاهی رایبد خاویار برای شما طراحی شود تا شما بتوانید بهترین خاویار ایرانی را از این سایت به صورت اینترنتی خریداری نمایید. راحتترین و سریعترین شیوه برای اطلاع از قیمت خاویار سرچ و جستجو در اینترنت است. مشاوران فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار می توانند همکاری های لازم را با شما عزیزان داشته باشند تا بتوانید بهترین خاویارهای ایرانی را خریداری نمایید. خاویار بلوگا را مرواید سیاه دریای خزر نامگذاری کرده اند. برای رونق بخشیدن به بازار خاویار، تبلیغات و بازاریابی برای فروش این محصول را هرچه بیشتر گسترش داده اند.

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی در اینترنت

 

انواع خاویارهای ایرای

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده

قیمت یک کیلو خاویار

خاویار فیل ماهی ایرانی

ماهی های زیای در کل دنیا وجود دارد. ایران نیز دارای ماهی های خاویاری زیادی می باشد که فیل ماهی خاویاری یکی از نمونه های ماهی های خاویاری در دریایی خزر می باشد. فیل ماهی خاویاری دارای خاویاری مختص به خود می باشد که دارای دانه هایی با اندازه درشت تر می باشد. رنگ خاویار فیل ماهی دارای خاکستری روشن تا تیره می باشد و گاهی به مشکی نیز می رسد. دانه های خاویار فیل ماهی به هم چسبیده نمی باشد و این دانه ها از هم جدا می باشند.

خاویار فیل ماهی ایرانی

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

خاویار بلوگا اعلا

خریدار خاویار بلوگا اعلا

خاویار بلوگا اعلا از طریق خریداران عمده جهت تامین بازارهای صادراتی مورد معاملات عمده و …

دیدگاهتان را بنویسید