🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی یا همان خاویار بلوگا را به صورت ریپک شده و با بسته بندی شکیل که دارای مجوز های صادرات نیز باشد را از مجموعه رایبد خاویار جویا شوید. در سایت رایبد خاویار شما عزیزان می توانید بهترین خاویارها را با کمترین قیمت ها مشاهده و بررسی نمایید و خریدی راحت داشته باشید و از خرید خود لذت ببرید. یک کیلو خاویار در سایر کشورها به خصوص کشور ژاپن و آلمان ارزش خیلی بالایی دارد و در بعضی بازارها تا چندین هزار دلار نیز قیمت گذاری شده است.

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی

 

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی در اینترنت

امروزه راحت ترین روش برای خرید خرید اینترنتی می باشد و این امر باعث شده تا سایت فروشگاهی رایبد خاویار برای شما طراحی شود تا شما بتوانید بهترین خاویار ایرانی را از این سایت به صورت اینترنتی خریداری نمایید. راحتترین و سریعترین شیوه برای اطلاع از قیمت خاویار سرچ و جستجو در اینترنت است. مشاوران فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار می توانند همکاری های لازم را با شما عزیزان داشته باشند تا بتوانید بهترین خاویارهای ایرانی را خریداری نمایید. خاویار بلوگا را مرواید سیاه دریای خزر نامگذاری کرده اند. برای رونق بخشیدن به بازار خاویار، تبلیغات و بازاریابی برای فروش این محصول را هرچه بیشتر گسترش داده اند.

انواع خاویارهای ایرای

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی در اینترنت

 

خاویار فیل ماهی ایرانی

ماهی های زیای در کل دنیا وجود دارد. ایران نیز دارای ماهی های خاویاری زیادی می باشد که فیل ماهی خاویاری یکی از نمونه های ماهی های خاویاری در دریایی خزر می باشد. فیل ماهی خاویاری دارای خاویاری مختص به خود می باشد که دارای دانه هایی با اندازه درشت تر می باشد. رنگ خاویار فیل ماهی دارای خاکستری روشن تا تیره می باشد و گاهی به مشکی نیز می رسد. دانه های خاویار فیل ماهی به هم چسبیده نمی باشد و این دانه ها از هم جدا می باشند.

قیمت یک کیلو خاویار فیل ماهی

تفاوت خاویار ایرانی و خرید و فروش آن

تخم استخراج شده از ماهی های دریای خزر که مختص ماهی های خاویاری باشند را خاویار نام گذاری کرده اند. خاویار از سال های خیلی دور تا امروز از این ماهی ها از دریای خزر گرفته شده است. ماهی های خاویاری دارای تعداد گونه هایی متفاوت هستند و این موضوع باعث شده تا خاویارها نیز انواع مختلفی داشته باشند. هر کدام از خاویارها از نظر با یکدیگر متفاوت هستند که برایتان بیان می کنیم.

تفاوت خاویارها با یکدیگر در چه مواردی می باشد:

  •  رنگ بندی
  • سایز بندی
  • طعم
  • بسته بندی
  • و……..

 

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید