نمایندگی خاویار تهران
خانه / خاویار بلوگا / قیمت کنسرو خاویار بلوگا
قیمت کنسرو خاویار بلوگا

قیمت کنسرو خاویار بلوگا

قیمت کنسرو خاویار بلوگا ایرانی در کل ایران و جهان متغییر می باشد. قیمت هر کیلو خاویار بلوگا کنسرو شده در بازار داخل ۶٫۵ میلیون تومان است. خاویار هم همانند زعفران در کشورهای محدودی تولید می شود. کشور اصلی تولید کننده خاویار ایران است. خاویار در کنسرو هایی که در اداره شیلات تعیین می گردد بسته بندی و پلمب می شود. قیمت تمام شده خاویار بلوگا در ایران بسیار پایین تر از قیمت جهانی خاویار است و در بعضی کشور های حتی بالای ۲۰ میلیون به فروش می رسد.

قیمت کنسرو خاویار بلوگا

قیمت کنسرو خاویار بلوگا

خاویار ایرانی به صورت کنسرو شده و با بسته بندی شیک به کلیه کشورها صادر می شود. خاویار مواد غذایی است که متشکل از آهن و مواد معدنی زیادی می باشد و این دلیل یکی از دلایلی است که خاویار به افرادی که بیماری کم خونی دارند مفید می باشد و به این افراد توصیه می شود تا این افراد خاویار بخورند و کم خونی خود را جبران نمایند. است. خاویار دارای موادی است که باعث می شود تا افراد انرژی بگیرند و برای همین به کلیه افراد که عمل جراحی می کنند توصیه می شود تا خاویار میل نمایند.

خاویار بلوگا ایرانی

خاویار یا همان تخم فیل ماهی خاویاری دریای خزر را خاویار بلوگا می نامند. خاویار بلوگا مختص ایران است. خاویار بلوگا یکی از خاویارهای صادراتی ایرانی است که امروزه به میزان زیاد و قابل توجهی مورد صادرات قرار گرفته است. مزهخاویار از مزه دیگز غذاها بسیار متفاوف می باشد و این امر باعثشده تا بعضی از افراد به شکل های مختلفی همراه با غذا آن را میل کنند. خاویار را بیشتر خام میخورند. خاویار ایرانی بلوگا دارای مزه ای خوشمزه و فوق العاده می باشد. خاویار بلوگا دارای درجه بندی مختلفی می باشد.

انواع خاویار بلوگا

  • خاویار بلوگ امپریال
  • خاویار بلوگا رقم یک
  • خاویار بلوگا رقم دو

منبع: خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

پرورش و فروش فیل ماهی و تاس ماهی

پرورش و فروش فیل ماهی و تاس ماهی

پرورش و فروش فیل ماهی و تاس ماهی که در خانواده ماهیان خاویاری قرار می …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار