خاویار بلوگا
خانه / فیل ماهی خاویاری / قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی
قیمت گوشت فیل ماهی
قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی

قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی

قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی به صورت سر دم زده و شکم خالی و حتی فیله شده به صورت های مختلفی می باشد که کلیه مشتریان برای اطلاعاز این قیمت ها می توانیدبا مراکز رایبدخاویار در تماس باشید. . البته قیمت یخ زده و وکیوم شده گوشت فیل ماهی متفاوت خواهد بود و برای مطلع شدن جزئیات بیشتر هکاران مان پاسخگو شما عزیزان خواهند بود.

گوشت فیل ماهی علاوه بر فروش در داخل کشور به کشور های اروپایی هم صادر می گردد.

قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی

خواص و قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی

غذاهایی دریایی جزء خوشمزه ترین و نایاب ترین غذاهای موجود در ایران و جهان می باشند. ماهی ها و غذاهایی که از ماهی ها طبخ می شوند دارای خواص فوق العاده ای می باشند. گوشت کلیه ماهی های موجود در دریا به خصوص گوشت فیل مهی دارای ویتامین ها و پروتئین زیادی میباشد که برای بدن انسان مفید بوده.

(فروشگاه آنلاین رایبد خاویار)

قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی

گوشت ماهی های خاویاری و فیل ماهی دارای چربی کم و امگا۳ میباشد که برای بدن انسان نه تنها ضرر نمی باشد بلکه بسیار مفیدنیز می باشد. گوشت ماهی هایی که در دریا زندگی می کنند مانند فیل ماهی غلاوه بر کلیه ویتامین هایی که دارند دارای مقداری ید نیز می باشند که برای انسان امری ضرروی و مفید بوده است.

قیمت  هر کیلو گوشت فیل ماهی و روغن فیل ماهی

گوشت  کلیه ماهیان خاویاری از جمله فیل ماهی یکی از گوشت های فوق العاده عالی می باشد که به صورت زنده، شکم خالی، فیله شده از طریق مزرعه پرورش قروق تالش با قیمت مناسب در اختیار متقاضییان قرار خواهد گرفت. روغن ماهییان فیل ماهی یکی از روغن هایی است که نه تنها برای انسان ضرر ندارند بلکه برای انسان مفید نیز هستند.

قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی

روغن ماهی ها دارا خواص ویژه ای از جمله:

  • خطر بیماری قلبی را کاهش می دهد
  • چربی خون را کاهش می دهد
  • باعث بهبود فشار خون می شود
  • باعث بهبود بیماری های قندی می شود
  • باعث تقویت مغز و حافظه می شود
  • دردهای موجود در کمر و گردن را درمان می کند
  • عملکرد سلول های خون رسان را زیاد می کند.

اطلاعاتی در مورد فیل ماهی

فیل ماهی یکی از ماهی هایی است که  در ایران به نام بلوگا نیز مشهور شده است، بزرگترین، باارزش ترین و نایاب ترین نوع خاویار بلوگل در این ماهی می باشد. تاریخچه ی مدت عمر، پهنایش و اندازه آن به ترتیب: ۸۰ سال، ا تن و ۶ متر می باشد. بعد از هر بار تخمک گذاری، باز بعد از گذشت تقریبا ۲ سال دوباره شروع به تخم ریزی می کند.

قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی

تقریبا ۲۰ درصد وزن فیل ماهی را تخم های داخل شکمش تشکیل می دهد. فیل ماهی برای تشکیل خاویار در خود نیاز به ۱۲ سال دارد تا خاویارش به وجود آید. رنگ خاویار فیل ماهی  از خاکستری روشن تا خاکستری تیره و حتی مشکی در حال تغییر می باشد.

قیمت هر کیلو گوشت فیل ماهی و اوزون برون در رایبد خاویار

مطلب پیشنهادی

تولید فیل ماهی

بازار تولید فیل ماهی باکیفیت

تولید فیل ماهی دریای خزر در ایران گسترش پیدا کرده است. بهترین و بزرگترین تاس …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار