خاویار بلوگا
خانه / خاویار ایرانی / قیمت هر کیلو خاویار ایرانی در بازار کشور
بخش عمده صادرات خاویار به آلمان

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی در بازار کشور

خاویار از گرانترین مواد غذایی دریایی می باشد که با قیمت بسیار زیادی در بازار به فروش می رسد. آیا می دانید قیمت هر کیلو خاویار ایران در بازار کشور چقدر می باشد؟خاویار از جمله مواد غذایی پر ارزشی است که در وعده های صبحانه از آن مصرف می شود. البته این محصول از قیمت بسیار گرانی برخوردار بوده و در انواع مختلفی در بازار به فروش می رسد. خاویار که در اصطلاح همان تخم ماهیان خاویاری می باشد در انواع مختلفی یافت می شود که می توان به خاویار بلوگا، خاویار آسترا و سوروگا اشاره نمود. این نمونه از خاویار ها با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسند و از محبوب ترین آن ها در مطلب زیر اشاره شده است.

فروش عمده خاویار خزر ایرانی

معرفی خاویار اصل ایرانی

خاویار در انواع اصل و تقلبی به فروش می رسد و از ویژگی های اصل بودن خاویار می توان به مواردی چون چسبناک نبودن خاویار، اندازه های متفاوت و بیضی شکل خاویار اشاره کرد. البته باید بدانید که خاویار اصل ایرانی دارای قیمت بسیار زیادی است چرا که از مرغوبیت زیادی برخوردار می باشد. البته ماهیان خاویار در تولید خاویار سهم زیادی دارند و از برترین آن ها می توان به فیل ماهی، ماهی شیب، اوزون برون، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد. خاویار اصل ایرانی که دارای رنگ طلایی و دانه های درشتی می باشد، از فیل ماهی تولید می شود. این نوع خاویار به دلیل درخشندگی زیادی که دارد، به الماس ایرانی مشهور می باشد. خاویار طلایی از مرغوبیت بالایی برخوردار می باشد و همچنین می توان گفت که این محصول به صورت صادراتی به کشور های آمریکایی و اروپایی صادر می گردد.

معرفی خاویار اصل ایرانی

انواع خاویار اصل ایرانی

ایران یکی از تولیدکنندگان بزرگ خاویار در جهان محسوب می شود که بیش از ۹۳ درصد از خاویار جهان را تولید می کند و همچنین بهترین منطقه برای تولید خاویار در کشور ایران، دریای خزر نام دارد.

  • بلوگا
  • آسترا
  • سوروگا
  • بری
  • فشرده

قیمت هر کیلو خاویار ایران

گرانترین مواد غذایی جهان کدام است؟

خاویار از جمله گرانترین مواد غذایی دریایی به شمار می رود که البته در انواع مختلفی یافت می شود. دلیل گران بودن خاویار ارزش غذایی بالای آن و همچنین دشوار بودن صید ماهیان خاویار می باشد و خاویار در رنگ های مختلفی چون طلایی، سیاه و سرخ در بازار با قیمت های متفاوتی به فروش می رسد. البته خاویار سیاه از ارزش بالاتری برخوردار بوده است و با قیمت بیش تری به فروش می رسد. باید بدانید که قیمت هر کیلو خاویار صادراتی حدود ۲۳۹۷ دلار می باشد، که برابر با ارزش هشت میلیون و چهارصد هزار تومان است. برای خرید و اطلاع از قیمت روز خاویار ایرانی می توانید با مشاورین واحد فروش تماس حاصل فرمایید. البته فراموش نشود که خاویار ایرانی به دلیل گرانقیمت بودن در بسته بندی های ۵۰ گرمی به فروش می رسد.


منبع: ماهی و میگو ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع خاویار ایرانی در بازار

قیمت انواع خاویار ایرانی در بازار

قیمت انواع خاویار ایرانی در بازار تحت تاثیر فاکتورهای کیفی و کمی متعددی تعیین می …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار