خاویار بلوگا
قیمت روز فیل ماهی
قیمت روز فیل ماهی بلوگا

قیمت روز فیل ماهی بلوگا

برای به دست آوردن قیمت روز فیل ماهی بلوگا و خاویار بلوگا از رایبد خاویار استعلام بگیرید. گروه رایبد خاویار می تواند اعلام کننده قیمت به روز و دقیق از بازار ماهی خاویاری برای شما عزیزان باشد. لذا جهت اطلاع به همکاری اطلاع می توانید با همکاران ما در بخش بازرگانی مجموعه رایبد خاویار در ارتباط باشید.

قیمت روز فیل ماهی
قیمت روز فیل ماهی بلوگا

مزارع پرورش فیل ماهی بلوگا در شمال کشور

مزرعه های اصلی تولید ماهی خاویاری در استان‌های شمالی گیلان و مازندران قرار دارند. این استخرها بخش اصلی صادرات خاویار کشور را برعهده دارند به دلیل سود آوری خوب خاویار روز به روز به تعداد استخر های تولید فیل ماهی و سایر ماهی های خاویاری در استان های مختلف کشور افزوده می گردد.

مزارع پرورش فیل ماهی بلوگا در شمال کشور

فیل ماهی یا بلوگا

ماهی فیل ماهی  از دسته ی ماهیان تاس ماهی می باشد، یکی از بزرگ‌ترین ماهی های موجود در بین ماهی های ایرانی می باشد. زیستگاه اصلی این ماهی دو تا از دریاهای معروف مدیترانه به نام های دریای خزر و دریای سیاه می باشد. فیل مااهی یکیاز ماهی هایی است که در ترتیب ماهی های در حال انقراض می باشد. فیل ماهی دارای تخم خاویاری گرانتری نسبت به بقیه ماهیان است و این ماهی دارای گوشتی خوشمزه است برای خرید این ماهی می توانید با مجموعه رایبد خاویار در ارتباط باشید.

فیل ماهی یا بلوگا

 

انواع خاویار فیل ماهی بلوگا بر حسب کیفیت:

  • امپریال یا رویال
  • درجه یک یا رقم یک
  • درجه دو یا رقم دو

انواع خاویار فیل ماهی بلوگا بر حسب کیفیت:

 

رایبد خاویار

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار با کیفیت و  قیمت مناسب در تهران

خرید خاویار بلوگا ایرانی

خرید خاویار بلوگا ایرانی از مجموعه های معتبر در حال انجام می باشد. برای خرید …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار