خانه / خاویار آسترا / قیمت روز خاویار فیل ماهی
قیمت روز خاویار فیل ماهی

قیمت روز خاویار فیل ماهی

مجموعه رایبد خاویار یکی از فروشگاههای آنلاینی در سراسر کشور ایران است که انواع خاویارهای ایرانی دریای خزر را با یک قیمت مناسب و ایده آل در اختیار کلیه مشتریان خود قرار می دهد و به مشتریان ثابت خود در زمینه خرید و فروش خاویار یک تخفیف ویژه می دهد. قیمت روز خاویار فیل ماهی (خاویار بلوگا)_ خاویار اوزون برون (خاویار سوروگا) را از مرکز و مرجع اینترنتی خاویار ایران مطلع شوید و انواع این خاویارها را با قیمت مناسب از این سایت خریداری نمایید. مشاهده آخرین قیمت روز خاویار در وب سایت www.raibodcaviar.ir

 

اصلی ترین شیوه برای اطلاع از قیمت  روز خاویار فیل ماهی

کسب اطلاع از وب سایتها و فروشگاه های آنلاین جدیدترین شیوه برای اطلاع از قیمت روز بعد جدید محصولات به ویژه خاویار می باشد. خرید و فروش اینترنتی در این زمینه نیز یکی از روش های نوین روز است که هر روز در حال پیشرفت می باشد. یکی از تاثیرات مهم بر روی قیمت خاویار ارزش ارز در کشور می باشد. به دلیل این که بخش اعظم خاویار ایرانی به خارج از کشور صادر می گردد همین باعث شده است، نرخ گذاری خاویار بر اساس ارزهای خارجی صورت پذیرد.

 

قیمت روز خاویار فیل ماهی

خاویارهای زیادی در بازار وجود دارد که خاویار فیل ماهی یکی از انواع خاویارهای موجود در دریای خزر می باشد. خاویار ایرانی فیل ماهی را همان بلوگا می گویند. خاویار بلوگا دارای دانه های بزرگتری نسبت به بقیه اویارها می باشد و این امر باعثشده تا خاویار فیل ماهی دارای قیمت بیشتری باشد. خاویار فیل ماهی در کلیه بازارها وجود دارد و دارای قیمت متفاوت تری نسبت به بقیه خاویارها می باشد. فروشگاه رایبد خاویار ارائه دهنده انواع خاویارهای ایرانی می باد. این مجموعه بهترین خاویارها را با بهترین قیمتدر سایت خود برای کلیه علاقه مندان این  نمونه خاویار عرضه می کند. کلیه افراد می توانند خاویار فیل ماهی را به صورت اینترنتی از وب سایت رایبد خاویار خریداری نمایند و در درب منرل تحویل بگیرند و از خرید خود لذت ببرند.

خاویار ایران بلوگا، بری، کلاسیک، آسترا و سوروگا در وزن های

  • ۱۰ گرم
  • ۱۵ گرم
  • ۲۰ گرم
  • ۳۰ گرم
  • ۵۰ گرم
  • و در وزن های بالاتر عرضه می گردد.

قیمت روز خاویار فیل ماهی

خرید و فروش انواع خاویار فیل ماهی

خاویارهایی که از ماهیان موجود در حاشیه دریای خرج استخراج می شوند دارای انواع مختلفی هستند. خاویارهای ایرانی چون از ماهی های مختلفی گرفته می شوند دارای نوع های مختلفی هستند. کلیه خاویارهای ایرانی از لحظ اندازه، طعم، رنگ و مواردی دیگر با یکدیگر تفاوت های شایانی دارند. خاویار فیل ماهی نیز اینگونه می باشد پس از استحصال درجه بندی می شوند و انواع مختلفی پیدا می کنند و انواعش در ایران و خارج مورد خرید و فروش قرار می گیرند.

قیمت روز خاویار فیل ماهی

 

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه امام خمینی معمولا بر حسب یورو و یا دلار …

دیدگاهتان را بنویسید