خاویار بلوگا
خانه / خاویار اوزون برون / قیمت روز خاویار اوزون برون caviar
قیمت روز خاویار اوزون برون

قیمت روز خاویار اوزون برون caviar

قیمت روز خاویار اوزون برون Caviar برای فروش در داخل ایران حدود ۴ میلیون تومان تعیین شده است که این قیمت هر ساله بنا به شرایط اقتصادی در حال تغییر و کم و زیاد شدن است. رایبد خاویار این قیمت را برای فروش در داخل کشور در نظر گرفته است و خاویار اوزون برون در وزن بالا را در داخل کشور و خارج از کشور با قیمت مناسب به مشتریان خود عرضه می دارد. به دلیل نیاز مجوز سایتس جهت صادرات خاویار و هزینه ارسال از طریق فرودگاه، قیمت تمام شده برای صادرات خاویار مقداری بالاتر خواهد بود که در وزن های بالا این شرکت تصمیم گرفته هزینه حمل و نقل را برای مشتری کاهش دهد. ماهی اوزون برون معروف ترین ماهی خاویاری در کشورمان است و در کل خاویار را به اسم اوزون برون می شناسیم، اما بهترین خاویار دنیا خاویار فیل ماهی دریای خزر است که در ایران نیز تولید می گردد و خاویار بلوگا نام دارد.

قیمت روز خاویار اوزون برون

خاویار اوزون برون یکی از خاویارهای ایرانی است که از ماهی اوزون برون گرفته می شود. ماهی اوزون برون یکی از ماهی هایی است که دارای قیافه جذاب است و ظاهرش با بقیه ماهی های خاویاری متفاوت است. سایز دانه های این خاویار کوچک است ولی دارای طعم و مزه خیلی عالی می باشد. رنگ خاویار این ماهی خاکستری تا سیاه می باشد. این خاویار دارای قیمتی مناسبی می باشد و این امر باعث وجود این خاویار در کل بازارهای جهانی شده است. به خاطر طعم خوبی که دارد دارای مصرف کننده های زیادی در کل دنیا می باشد.

انواع خاویار اوزون برون در ایران

  • رویال ایرانی
  • درجه یک ایرانی
  • درجه دو ایرانی

خرید و فروش خاویار اوزون برون

خرید و فروش بیشتر خاویارهای ایرانی امروزه به صورت سریع و آسان از سایت رایبد خاویار صورت می گیرد و تمام خاویارها حتی خاویارهای ایرانی با قیمت روز خاویار اوزون برون در این سایت انجام می شود. خاویارها انواع مختلفی دارند که خاویار اوزون برون یکی از کونه های آن می باشد. خاویار اوزون برون یکی از نمونه خاویارهای منحصر به فرد ایران زمین است که در کلیه نقاط جهان مورد خرید و فروش قار گرفته است. بشتر افراد ماهیان خاویاری را فقط به اوزون برون می شناسند و همین موضوع می تواند سبب معروفیت این ماهی در سراسر ایران باشد. انواع مختلف خاویاری که ماهی اوزون برون دارد در بشتر بازارها با فروش خوبی همراه می باشد. ماهی اوزون برون در سال های اخیر در استخرهای مختلف خاکی به صورت بهداشتی و شرایط لازم پرورش داده می شود و این موضوع باعث شده تا خاویار اوزون برون پرورشی همان طعم و مزه خاویار اصلی را نیز داشته باشد و به میزان عمده نیز در سراسر کشور به فروش برسد.

خرید و فروش انوع خاویار ایرانی

  • خرید و فروش خاویار بلوگا
  • خرید و فروش خاویار سوروگا
  • خرید و فروش خاویار آسترا
  • خرید و فروش خاویار بری
  • و………………….

قیمت روز خاویار اوزون برون

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار درجه ۱

صادرات خاویار درجه ۱ اوزون برون

ایران که بزرگترین تولید کننده خاویار است، تدابیر خوبی برای صادرات خاویار درجه ۱ اوزون …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار