نمایندگی خاویار تهران
خانه / خاویار آسترا / قیمت روز خاویار تاس ماهی و فیل ماهی
نمایندگی خاویار در مشهد

قیمت روز خاویار تاس ماهی و فیل ماهی

قیمت روز خاویار ایرانی اعم از تاس ماهی و فیل ماهی را امروزه می توانید از سایت های فروشگاهی آنلاین بهصورت ویژه دریافت نمایید. قیمت روز خاویار تاس ماهی و فیل ماهی از طریق تمامی وب سایت ها اعم از وب سایت فروشگاه اینترنتی رایبد خاویار که بزرگترین و جامع ترین فروشگاه اینترنتی خاویار ایران می باشد و می توانید دریافت نمایید و بهترین خاویار ایرانی را از این طریق خریداری نمایید. عرضه انواع خاویار ایرانی اصل می تواند به بازار این محصول در کشور و خارج از کشور کمک شایانی می کند.

قیمت روز خاویار تاس ماهی و فیل ماهی

قیمت روز خاویار تاس ماهی و فیل ماهی

خاویار این محصول معجزه طبیعت، به میزان قابل توجهی از ماهی های دریای خزر استحصال می شود و به صورت تازه وارد بازار می شود و در دسترس مشتریان قرار می گیرد و این امر باعث شده دریای خزر را دریای تاسماهیان به نامند. قیمت خاویار تاس ماهیان دریای خزر در ایران و خارج با یکدیگر متفاوت می باشد. چون بازار خارج نیاز به خاویاری دارد که دارای تمامی مجوزهای سایتس و دامپزشکی باشد.

قیمت روز خاویار

خاویار محصولی است که باید بصورت تازه تحویل مشتری شود و حتما باید خاویار با قیمت مناسب و روز به اطلاع مشتریان عزیز رساند. شما با تماس با مشاورین فروش شرکت برای به دست آوردن جزئیات و قیمت به روز میتوانید صحبت نمایید. رایبد خاویار پاسخگو شما در زمینه خرید خاویار و انواع ماهیان خاویاری می باشد. شما می توانید انواع خاویار تاس ماهیان را از سایت فروشگاهی رایبد خاویار خریداری نمایید و این خاویار را با یک قیمت مناسب در درب منزل تحویل بگیرید و از خرید خود لذت ببرید.

انواع خاویار تاس ماهی

  • خاویار آسترا امپریال
  • خاویار آسترا درجه یک
  • خاویار آسترا درجه دو

انواع خاویار فیل ماهی

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار بلوگا درجه دو

منبع: خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه با استفاده از فروشگاه رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار