خاویار بلوگا
نمایندگی فروش عمده خاویار در بازار

قیمت خاویار کوچک ۱۰۰ گرمی

قیمت خاویار کوچک سال ۹۸ چند است؟ ایا قیمت های خاویار اصل زیاد است؟ برای تهیه بهترین نوع خاویار با قیمت مناسب به کجا باید مراجعه کرد؟ برای خریدن اناوع خاویارها با قیمت های مناسب و ارزان همراه با کیفیتی اصل میتوان به سایت معتبر نمایندگی و برند خاویار ایران مراجعه کرد.

قیمت خاویار کوچک 100 گرمی

تفاوت قیمت خاویار کوچک ۵۰ گرمی با ۱۰۰ گرمی

تفاوت قیمت های خاویارها بر اساس وزنشان در ۵۰ گرمی و ۱۰۰ گرمی میباشد که قیمت هاییشان علاوه بر وزنشان به اینکه خاویارها از کدام گونه های ماهیان میباشد نیز است زیرا نرخ هر گونه خاویاری با دیگر گونه ها متفاوت میباشد، برای مثال قیمت ۵۰ گرم خاویار بلوگا درجه یک ۵۰۵۰۰۰  تومان ممکن است باشد.

برای مطلع شدن قیمت انواع خاویارهای ایرانی اصل میتوانید به نمایندگی بسیار معتبر و شناخته شده خاویار ایران مراجعه نمایید تا خریدی عالی و مطمعن داشته باشید.

تفاوت قیمت خاویار کوچک 50 گرمی با 100 گرمی

شرایط بسته بندی خاویار همراه مسافر

شرایط بسته بندی خاویار همراه مسافر و برای صادرات اینگونه میباشد که در بسته بندی های قوطی و شیشه ای به همراه پک یخ در قسمت بار های هواپیما و درون یخچال هواپیما قرار میگیرد که برای مسافر مشکلی ایجاد نگررد و تا ساعت ها به صورت فریز می ماند. همانطور که درباره خاویار میدانید، ارزش ماهیان خاویاری نه به جهت استفاده از گوشت، بلکه به علت تخم آنهاست که به خاویار یا مروارید سیاه مشهور است.

تفاوت قیمت خاویار ۹۸ با قیمت خاویار در سال ۹۷

در سال جدید به دلیل متغیر بودن شرایط اقتصادی و اینکه همیشه در حال افزایش و یا کاهش میباشد قیمت ها بسیار متمایز تر از نرخ های خاویاری نسبت به سال های پیش خود میباشد و اینکه میتوان از دلایل تغییر قیمت خاویار سال ۹۷ این باشد که خاویارها و قیمت هایشان وابسته به شرایط اقتصاد کشور میباشد، بنابراین کسانی که میخواهند بهترین نوع خاویار را خریداری نمایند و میخواهند از قیمت ها مطلع شوند میتوانند به نمایندگی های بزرگ معتبری در ایران مراجعه نمایند.

تفاوت قیمت خاویار 98 با قیمت خاویار در سال 97

از کجا خاویار تهیه کنیم

از کجا خاویار تهیه کنیم، این سوال بسیاری از مشتریانی که برای بار اول میخواهند خاویار را خریداری نمایند پیش می آید.
که باید گفت نمایندگی های بزرگ و معتبر بسیاری در ایران وجود دارند که دارای قدمتی چندین ساله میباشند و مشتریان کشور در هر کجای ایران و جهان ک میباشند برای خرید به راحتی و با دسترسی اسان میتوانند به سایت فروشگاه های معتبر نمایندگی های خاویارهای ایرانی مراجعه نمایند و برای خرید حضوری ادرس مراکز و شماره تلفن هایشان را دریافت نمایند که خریدی اسان و مرغوب را داشته باشند.

از کجا خاویار تهیه کنیم

خرید حضوری خاویار از نمایندگی و فروشگاه معتبر

خرید حضوری خاویار از نمایندگی و فروشگاه های معتبر ایرانی میتوان صورت بگیرد که مشتریان برای خریدن اناوع خاویارها به صورت اصل و همراه با قیمت های استثنایی میتوانند به سایت فروشگاه و همچنین نمانیگدی رایبد خاویار که برندی معتبر و شناخته شده در بازارهای داخلی و خارجی ایران میباشد، خریداری نمایند. خاویارهای ایرانی شامل ۲۷ گونه میباشد که بیشترین خاویار مربوط به ایران میباشد و همچنین ۵ گونه مهم ماهیان خاویرای صادراتی بومی ایران در دریای خز هستند که از طریق مراکز به کشورهای اسیایی، اروپایی و عربی صادر میگردد.

انواع فروشگاههای معتبر و آنلاین در سراسر کشور

 • فروشگاه معتبر و آنلاین رایبد خاویار
 • فروشگاه معتبر و آنلاین دریا خاویار
 • فروشگاه معتبر و آنلاین باهو خاویار
 • فروشگاه معتبر و آنلاین میراث خاویار
 • فروشگاه معتبر و آنلاین مازند خاویار
 • فروشگاه معتبر و آنلاین خاویار ایران
 • فروشگاه معتبر و آنلاین کالچر

خرید حضوری خاویار از نمایندگی و فروشگاه معتبر

خرید اینترنتی خاویار از فروشگاه آنلاین خاویار

خرید اینترنتی خاویار از فروشگاه انلاین و بسیار معتبر خاویار ایران نیز صورت میگیرد.

نمایندگی خاویار ایران دارای قدمتی چندین ساله میباشد و از سال های پیش تا به الان از نقطه نظر کیفیتی و برند در اولین رتبه در بین دیگر نمایندگی های کشور و جهان قرار دارد.
این نمایندگی انواع خاویارها را پس از تولید به صورت مستقیم از کارخانه به صورت اصل وارگانیک و همچنین تازه از طریق سایت فروشگاه انلاین خود که دسترسی مشتریانی که در جای جای کشور حضور دارند را اسان نموده است.

خرید اینترنتی خاویار از فروشگاه آنلاین خاویار

معرفی فروشگاه اینترنتی خاویار رایبد خاویار

فروشگاه رایبد خاویار که دارای نمایندگی و بهترین مراکز در سطح کشور میباشد بدون واسطه انواع محصولات خاویاری را با قیمت های بسیار مناسب و محصولاتی تازه در اختیارمشتریان خود به صورت انلاین قرار میدهد تا از خرید خود رضایت کامل را داشته باشند. محصولات فروشگاه رایبد برای خریداری و تهیه خواسته های مشتریان شامل گوشت خاویار تازه و دودی، ماهی خاویاری زنده،بچه ماهی خاویار و دیگر محصولات ماهیان خاویاری میباشد که برای خرید مشتریان کافیست به سایت فروشگاه مراجعه نمایند.

انواع محصولات موجود در رایبد خاویار

 • انواع خاویار رایبد
 • قارچ ترافل رایبد
 • ظروف سرو خاویاری رایبد
 • گوشت خاویاری رایبد
 • ماهی خاویاری رایبد
 • کرم خاویاری رایبد

معرفی فروشگاه اینترنتی خاویار رایبد خاویار

قیمت کنسرو خاویار برای نمایندگی فروش خاویار

مشتریانی که تمایل به خرید کنسروهای خاویاری را دارند و میخواهند از قیمت انها مطلع شوند میتوانند به نمایندگی های معتبر و بزرگ خاویارهای ایرانی مراجعه نمایند تا قبل از خرید اطلاعات کافی را درباره محصول خاویار خود بدست اورند زیرا قیمت کنسروهای خاویار بر اساس نوع و گونه های انها با یکدیگر متفاوت میباشد. خاویار ایرانی یکی از بهترین خوراکی های اشرافی در دنیا محسوب می شود که دارای فواید های بسیاری در هنگام خورد میباشد.

قیمت کنسرو خاویار برای نمایندگی فروش خاویار

خاویار آسترا و خاویار بلوگا بهترین محصولات رایبد خاویار

تمام محصولات رایبد خاویار که فرروشگاهی بسیار معتبر و دارای بهترین برند در سطح جهان میباشد، ارگانیک و اصل است.
خاویار استرا و بلوگا بهترین محصولات خاویاری میباشد زیرا ماهی و خاویار بلوگاه امپریال از نظر کیفیت در رتبه اول قرار دارد و ماهی خاویاری استرا رتبه دوم را در بین دیگر گونه های ماهیان به خود اختصاص نموده است. خاویار فیل ماهی که بزرگترین ماهی دریای خزر میباشد بسیار کمیاب و از نظر صادراتی نیز در اولین رتبه قرار دارد. خاویار استرا به دلیل طیف رنگی قهوه ای روشن به خاویار طلایی نیز مشهور میباشد.

خاویار آسترا و خاویار بلوگا بهترین محصولات رایبد خاویار

نحوه خرید خاویار از فروشگاه اینترنتی

نحوه خرید انواع محصولات خاویاری از فروشگاه های اینترنتی  نمایندگی و شرکت های معتبری به راحتی میباشد و فقط کافیست برای خرید به سایت فروشگاه مورد نظر و معتبر مراجعه نمایند که خاویارهای اصل  وتازه را در اختیار مشتریان قرار میدهندو محصول مورد نظر خود را سفارش سپس بدون صرف کردن زمان زیاد انها را درب منزل خود تحویل بگیرند و با اطمینان از کیفیت و فواید انها هنگام میل کردن در کنار وعده های غذایی خود بهرمند شوند.

نحوه خرید خاویار از فروشگاه اینترنتی

خواص و ویتامین خاویار چیست؟

خواص و ویتامین های خاویاری بسیار زیاد و متنوع میباشد که برای تمام افراد جامعه خردسالان، نوجوانان، مردان، زنان، کهنسالان، و همینطور بخصوص در هنگام بارداری برای زنان پیشنهاد میشود.
خورد خاویار باعث میشود که بیماری هایی مانند فشار خون، فراموشی، افسرگی از میان برود و انواع مختلف ویتامین های مورد نیاز بدن به بدن انسان جذب گردد. خاویارها و ماهیان خاویاری همچون دیگر آبزی‌ها منبع خوبی از اسیدهای چرب امگا-۳ است و ۳۰ درصد کلسترول روزانه را دارا هستند.

خواص و ویتامین خاویار چیست؟

صفر تا صد پرورش ماهیان خاویاری در ایران

پرورش ماهیان خاویاری در ایران توسط نمایندگی ها و شرکت های ماهیان خاویاری صورت میگرد که در مزارع پرورش خاویاری به ماهیان دو نوع غذاهای خارجی و ایرانی هستند که میدهند و به صورت اصل و مستقیم خاویار را از ماهیان استخراج میکنند، سپس به صورت مستقیم در بسته بندی های بسیار لوکس قوطی و شیشه ای  در اختیار مشتریان و بازاریان ماهیا خاویاری قرار میدهند.

انواع ماهی های خاویاری موجود در ایران

 • فیل ماهی(بلوگا)خاویاری
 • تاسماهی ایرانی خاویاری
 • چالباش ایرانی و روسی خاویاری
 • قره برون خاویاری
 • اوزون برون(سوروگا)خاویاری
 • شیب خاویاری
 • استرلیاد خاویاری
 • سیبری(بری)خاویاری

صفر تا صد پرورش ماهیان خاویاری در ایران

ماهی خاویار فیل ماهی یا ماهی بلوگا

ماهی خاویار فیل ماهی یا ماهی بلوگا یکی از بهترین و با کیفیت ترین ماهی و خاویار در ایران و خارج از ایران میباشد که طرفداران بسیاری را مجذوب خود کرده است و از چند سال اخیر تا به الان از نظر صادرات گونه های خاویاری از ایران رتبه اول را به خود اختصاص داده است. خاویار فیل ماهی بسیار نایاب و گرانبها میباشد که قیمتش به نسبت متامیز تر از دیگر نوع ماهیان خاویاری میباشد. این خاویار در هر کجای جهان از اسم های مختلفی برخوردار میباشد.

انواع خاویار ماهی بلوگا

 • خاویار ماهی بلوگا سه صفر
 • خاویار ماهی بلوگا امپریال
 • خاویار ماهی بلوگا درجه یک
 • خاویار ماهی بلوگا درجه دو

ماهی خاویار فیل ماهی یا ماهی بلوگا

ماهی خاویار (اوزون برون)

ماهی خاویار ازون برون از گونه های بسیار کوچک و ریز ماهیان خاویاری در دریای خزر میباشد که به دلیل کوچک بودنش قیمتش به نسب ارزان تر ازدیگر گونه های خاویاری میباشد.
در ایران به اشتباه کلیه ماهیان خاویاری را به نام وی اوزون برون می‌نامند. از نقطه نظر کیفی در رتبه آخر قرار دارد چرا که از خاویار ریزتر و ارزانتری بهره می‌برد. خاویار ایران همواره به عنوان خاویار برتر در جهان شناخته شده است. برای خرید ماهی میتوانید به سایت فروشگاه رایبد خاویار مراجعه نمایید و از کیفیت هایش بهرمند شوید.

ماهی خاویار (اوزون برون)

قیمت ماهی خاویار کوچک

قیمت ماهی خاویار کوچک بستگی به این دارد که ماهی و خاویارش ار کدام گونه و نوع ماهیان خاویاری باشد. خاویار انواع مختلفی دارد که شامل ۲۷ گونه ماهی است. که در حال جاضر میتوان انها را از نمایدگی های بسیار معتبر و بزرگ کشور همچون رایبد خاویار با قیمت های بسیار ارزان و مناسب با نوع محصولات به همراه ارگانیک ترین نوع خاویار تهیه و خریداری کرد. خاویار یکی از محصولات صادراتی ایران است.

قیمت ماهی خاویار کوچک

غذای ماهی خاویار چیست

به ماهیان خاویاری که پرورش میدهند نمایندگی ها در مزارع پرورش خاویار، و نوع غای خارجی و ایرانی را دارا میباشد که بسیاری از مزارع بزرگ و معتبر از غذاهای خارجی مرغوب استفاده می نمایند. در حال حاضر يكي از ارزشمندترين ذخاير آبزيان درياي خزر، ماهيان خاوياري هستند كه قدمت ماهيان خاوياري به ۵۰ ميليون سال قبل يعني عصر دايناسورها مي رسد كه به فسيل زنده مشهور هستند.

انواع غذاهای زنده ماهی خاویاری

 • توبیفیکس
 • اولیگوکیت
 • ناپلی آرتیما
 • دافنی
 • موینا

غذای ماهی خاویار چیست

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

فروش خاویار پرورشی ارزان قیمت به صورت عمده

قیمت خاویار در ایران

قیمت خاویار در ایران چند است؟ برای خرید خاویار با قیمت مناسب را می توان …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار