خانه / خاویار آسترا / قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه
قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه
قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه امام خمینی معمولا بر حسب یورو و یا دلار محاسبه می شود. این در صورتی است که در فروشگاه های آنلاین همچون رایبد خاویار و یا نمایندگی سطح کشور قیمت به نسبت فرودگاه پایین تر است. مرکز رایبد خاویار عرضه کننده انوع خاویار های ایرانی در سطح کشور می باشد. www.raibodcaviar.ir

لیست قیمت خاویار بلوگا در فرودگاه امام

خاویار فیل ماهی یکی از معروفترین خاویارهایی است که در ایران موجود می باشد. خاویار فیل ماهی به دلیل معروفیتی که دارد دارای متقاضی بالایی  می باشد و این امر باعث شده تا از طریق فرودگاه امام به سراسر ایران و جهان ارسال شود.

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه

 

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه به همراه مجوز صادرات

قیمت اعلام شده برای خاویار بلوگا، به طور مشخص شامل هزینه کرایه هواپیما و مجوز صادرات (سایتیس) هم میشود. خاویار فیل ماهی ارزنده ترین نوع خاویار ایرانی است که لوکس ترین خاویار دنیا نیز به شمار می رود. خاویار فیل ماهی برای صادرات باید دارای مجوزهای بهداشت باشد. خاویار صادراتی که از فرودگاهها صادر می شود دارای باید دارای بهترین و شیک ترین بسته بندی ها باشد قیمت خاویار صادراتی بسیار بالا می باشد. بسیاری از افرادی که می خواهند خاویار صادراتی بلوگا را در اختیار داشته باشند می توانند با مشاورین مجموعه رایبد خاویار در ارتباط باشند.

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه

قیمت خاویار فیل ماهی

فروشگاههای زیادی در سراسر کشور وجود دارد که خاویار معروف فیل ماهی را به صورت ویژه ای به فروش می رسانند. قیمت خاویار های فیل ماهی به دلیل معروفیت زیاد در سراسر کشور متغییر می باشد. فروشگاه آنلاین رایبد خاویار یکی از فروشگاههایی است که خاویارهای زیادی اعم از خاویار فیل ماهی را با بهترین کیفیت و قیمتی مناسب برای مشتریان خود عرضه می دارد. خاویار موجود در فیل ماهی دارای سایز بزرگتری نسبت به خاویارهای دیگر است و بسته به جثه ای که دارد دارای خاویارهای زیادی در خود می باشد و همین موضوع باعث شده تا خاویار این ماهی با ارزش را پس از جداسازی از ماهی رتبه بندی کنند و قیمت آن براساس رتبه ای که دارد متفاوت می باشد ولی تمام انواع آن دارای طعم بی نظیر و خاصی هستند که باعث وجود شادرابی و نشاط در مصرف کننده می شود.

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه

محصولات فروشگاه رایبد خاویار:

  1. انواع خاویار ایران
  2. گوشت تازه خاویار
  3. گوشت دودی خاویار
  4. گوشت کبابی خاویار
  5. روغن خاویار
  6. پوست ماهی خاویاری
  7. انواع بچه ماهی های خاویاری
  8. و سایر فرآورده های ماهی خاویار

قیمت خاویار فیل ماهی در فرودگاه

انواع خاویار ایرانی در فرودگاه مقصد

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خاویار فیل ماهی

فروشگاه خاویار فیل ماهی در بندر انزلی

فروشگاه خاویار فیل ماهی و تمامی خاویارها در ایران و خارج رایبد خاویار است که …

دیدگاهتان را بنویسید