نمایندگی خاویار تهران
خانه / خاویار آسترا / قیمت خاویار فیل ماهی در بازار
قیمت خاویار فیل ماهی در بازار

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار آزاد و جهان چگونه است؟ اولین سوالی که در مورد خاویار در ذهن همه افراد پیش می آید قیمت خاویار فیل ماهی در بازار در بازار ایران و جهان است، ممهم ترین سوال برای کلیه افراد این خاک و بوم برای خرید خاویار این است که خاویار کیلویی چقدر است؟ با نوسان ارز در بازار قیمت سیار محصولات همچون خاویار فیل ماهی نیز دچار نوسان می شود. قیمت خاویار در بازار و در کنسروهای یک کیلویی خیلی مناسب تر از وزن های پایینتر آن می باشد و اگر پک ها کوچکتر باشد و خورده فروشی صورت گیرد، قیمت تمام شده کمی بالاتر تعیین میگردد چون هزینه بسته بندی و ریپک کردن خاویار برای مقدار های کوچک کمتر می باشد.

رایبد خاویار رقابتی ترین قیمت را دربازار خاویار دارد و نسبت به سایر شرکت ها قیمت های خوبی دارد و انواع خاویار بلوگا، آسترا و سوروگا را در بازار داخلی ایران و کشورهای مختلف دنیا به فروش می رساند.

 

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار

ماهی های خاویاری بسیار زیادی در بیشتر کشورها پرورش می یابند. دریاهای موجود در سراسر کشور دارای ماهی های معمولی و تعدادی ماهی خاویاری می باشند ولی منبع اصلی ماهی های خاویاری دریای خزر می باشد و بیشترین نمونه ماهی های خاویاری در این دریا وجود دارند و ریستگاه اصلیشان این دریا است. فیل ماهی یکی از اصلی ترین ماهی هایی است که در دریای خزر در حال زیستن می باشد. فیل ماهی دارای خاویاری به نام بلوگا می باشد. قیمت خاویار بلوگا فیل ماهی در بازار بسیار متغییر است. برای دریافت بهترین قیمت انواع خاویار از قبیل فیل ماهی با مشاورین فروشگاه رایبد خاویار در ارتباط باشید.

انواع خاویار فیل ماهی در بازار ایران

  • سه صفر ایران
  • امپریال ایران
  • درجه یک ایران
  • درجه دو ایران

 

بازار خاویار بلوگا یا فیل ماهی

خاویار ایرانی در کلیه بازارهای ایران و جهان وجود دارد و به دلیل معروفیت بسیار زیادش در کلیه بازارها به فروش می رسد. خاویار در کلیه فروشگاهها به فروش می رسد ولی خاویار فیل ماهی از خاویارهای معروف و ایرانی است که در هر فروشگاهی موجود نمی باشد. فروشگاه رایبد خاویار یکی از فروشگاههای آنلاینی است که خاویار بلوگا فیل ماهی را با یک قیمت مناسب در بازارهای ایران و جهان به فروش می رساند.

 

انواع خاویار بلوگا یا فیل ماهی در بازار

  • خاویار اصل فیل ماهی امپریال دریایی
  • خاویار اصل فیل ماهی درجه یک دریایی
  • خاویار اصل فیل ماهی درجه دو دریایی
  • خاویار اصل فیل ماهی امپریال پرورشی
  • خاویار اصل فیل ماهی درجه یک پرورشی
  • خاویار اصل فیل ماهی درجه دو پرورشی

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار

 

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه با استفاده از فروشگاه رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار