🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
تولید خاویار فیل ماهی در ایران

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار ایران

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار ایران چقدر می باشد؟ فیل ماهی دارای چه ویژگی هایی می باشد و چه نوع خاویاری را تولید می کند؟ خاویار گونه ای از برترین انواع غذا های دریایی بوده است که دارای خواص زیادی می باشد. البته باید بدانید که خاویار در انواع مختلف و توسط ماهیان خاویاری متفاوتی تولید می شود. از برترین ماهی های خاویاری که در کشور ایران و در دریای خزر رشد می کنند، می توان به ماهی خاویاری فیل ماهی، ماهی شیب، اوزون برون، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد.
در مطلب زیر به معرفی بهترین و مرغوب ترین ماهی خاویار پرداخته است و همچنین خاویاری که از این ماهی تولید می شود، یکی گرانترین خاویار جهان معرفی شده است. جهت کسب اطلاعات بیش تر در مورد مرغوب ترین خاویار مطالب زیر را مطالعه کنید.

قیمت خاویار فیل ماهی در ایران

اطلاعاتی در مورد ماهی خاویار فیل ماهی

فیل ماهی یکی از برترین و بزرگترین ماهی های شمال کشور محسوب می شود که در دریای خزر رشد کرده و زیستگاه اصلی این ماهی نیز دریای شمال کشور و دریای سیاه می باشد. این ماهی دارای قدمتی ۱۰۰ ساله بوده است. البته وزن آن به ۱۴۰۰ کیلوگرم می رسد و از بزرگترین ماهی جهان معرفی شده است. البته در کشور ایران فیل ماهی با وزن ۱۲۵۰ گرم صید شده است و رکورد بزرگترین ماهی را شکسته و البته خاویاری که از این ماهی استخراج شده است برابر با ۲۳۰ کیلوگرم بوده است. خاویار فیل ماهی به رنگ سیاه نوک مدادی بوده است و از مرغوبیت زیادی برخوردار است و به آن خاویار بلوگا گفته می شود چرا که اسم دیگر فیل ماهی، ماهی بلوگا می باشد.

زندگی و پرورش فیل ماهی ایرانی

یکی از برترین مکانها برای زندگی این ماهی بستر های گلی و آب های شیرین بوده است و البته در اعماق ۷۰ الی ۱۸۰ متری از زمین زندگی می کند. از ۲۷ گونه ماهیان خاویاری که در جهان زندگی می کنند ۵ گونه در کشور ایران و دریای خزر رشد می کنند که از این ۵ گونه ذکر شده در مطلب بالا بهترین آن ها فیل ماهی معرفی شده است. البته فیل ماهی در دریای مازندران، کشور های چون ایتالیا، ترکیه، بلغارستان و آلبانی یافت می شود و همچنین در بخش های مختلفی از کشور به پرورش مصنوعی فیل ماهی پرداخته شده است.

انواع خاویار فیل ماهی:

  • امپریال
  • رقم یک
  • رقم دو

دیگر خاویارهای دریای خزر:

  • بلوگا
  • آسترا
  • سوروگا

 

قیمت خاویار فیل ماهی در ایران

در ایران قیمت هر کیلو ارزش چند میلیون تومانی به فروش می رسد. برای اطلاع از قیمت روز خاویار بلوگا در سال ۹۷ یا هر زمانی به وب سایت رسمی رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir مراجعه نمایید.

قیمت خاویار فیل ماهی

قیمت خاویار فیل ماهی در بازار ایران

منبع: ماهی و میگو ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *