خاویار بلوگا
خانه / خاویار بلوگا / قیمت خاویار رویال فیل ماهی
قیمت خاویار رویال فیل ماهی

قیمت خاویار رویال فیل ماهی

قیمت خاویار رویال فیل ماهی درکلیه بازارها متفاوت می باشد. قیمت هر کیلو خاویار رویال فیل ماهی (بلوگا) در بازار ایران به نرخ روز فروخته می شود.  تغییراتی که در قیمت این خاویار مشاهده می کنید بستگی به کیفیت خاویار، نوع خاویار و محل تولید خاویار دارد و این عوامل باعث تغییرات قیمتی بسیاری در انواع خاویار بلوگا می باشد. خاویار بلوگا ایرانی یک برند جهانی در بین خاویار های بازار جهانی است. خاویار فیل ماهی، بازار به خصوصی در بین خریداران آن در اروپا و تمامی کشورها دارد. رایبد خاویار تامین کننده خاویار برای صادرات به اروپا و کشورهای عربی است.

قیمت خاویار بلوگا امپریال

قیمت خاویار رویال فیل ماهی

فیل ماهی بزرگترین ماهی دریای خزر است. فیل ماهی یکی از مشهورترین ماهی هایی است که در این دریا زندگی می کند و این امر باعث شده تا جزء ماهی خاویاری ایرانی می باشد. وزن این ماهی به قدری زیاد است که در گذشته با وزن حدود ۱۲۰۰ کیلوگرم نیز صید شده است. این ماهی در فصول بهار و پائیز جهت تخم ریزی وارد رودخانه ها می شود و در آنجا شروع به تخم گذاری می کند. نرهای ماهی خاویاری فیل ماهی یکی از گونه های تاس ماهیان است. فیل ماهی نر در ۱۸-۱۷ سالگی و ماده های این ماهی در ۱۶ تا ۱۸ سالگی بالغ می شوند. میانگین خاویار دهی فیل ماهی ۹/۱۲ کیلوگرم است و بر اساس وزنی که دارد بیشترین خاویار  را نیز دارا می باشد.

قیمت روز خاویار فیل ماهی

خاویار رویال فیل ماهی

خاویار فیل ماهی که به بلوگا معروف است، از جمله گرانترین مواد غذایی جهان محسوب می شود و طرفداران زیادی در بین دوستداران خاویار دارد. خاویار بلوگای ایرانی در دو رقم بلوگا دان یک و دان دو عرضه می شود. خاویار بلوگا درشتترین دانه ها را در بین انواع مختلف خاویار داشته و طعمی بسیار دلچسب دارد.

انواع خاویار فیل ماهی

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا رویال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار بلوگا درجه دو

قیمت خاویار رویال فیل ماهی

منبع: خاویار ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار بلوگا رویال

خرید خاویار بلوگا رویال در جنوب

جنوب کشور از مناطق مهم خرید خاویار بلوگا رویال در ایران به شمار می رود …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار