خاویار بلوگا
خانه / خاویار بلوگا / قیمت خاویار بلوگا امپریال
قیمت خاویار بلوگا امپریال

قیمت خاویار بلوگا امپریال

قیمت خاویار بلوگا امپریال در بازار های ایران و جهان متفاوت می باشد. خاویار بلوگا امپریال بهترین خاویار تولید شده در ایران است که قیمت بسیار بالایی دارد. این خاویار را از فیل ماهی به دست می آوردن و پس از جدا سازی آن را درجه بندی می کنند و خاویار بلوگا، آن را در کنسرو های که مخصوص خاویار امپریال است قرار می دهند و آن را به کشورهای مورد نیاز ارسال می کنند. رایبد خاویار پاسخگو و ارائه دهنده لیست قیمت خاویار بلوگا به شما است و شما می توانید از طریق رایبد خاویار بهترین خاویار را خریداری نمایید و از خرید خود لذت ببرید.

قیمت خاویار بلوگا امپریال

قیمت خاویار بلوگا امپریال

در جهان امروز ماهی های خاویاری زیادی وجود دارد که فیل ماهی یکی از گونه های ماهی خاویار می باشد. خاویاری که از فیل ماهی استحصال می شود را خاویار بلوگا یا فیل ماهی می نامند. خاویار فیل ماهی ایرانی خیلی خوشمزه و مفید می باشد. خاویار بلوگا امپریال یکی از خاویار هایی است که از بقیه خاویارهای ایرانی درشت تر و با کیفیت تر می باشد و این امر باعث شده تا دارای قیمت بالاتری نسبت به بقیه خاویارها باشد. خاویار بلوگا از نظر رده بندی خاویاری است که از کلیه خاویارهای موجود ایرانی بهتر می باشد و این امر باعث شده تا صادراتش به میزان زیادتری صورت گیرد.

خاویار بلوگا امپریال

خاویار فیل ماهی را از فیل ماهی خاویاری موجود در دریای خزر استحصال می کنند. بعد از استحصال خاویار فیل ماهی  دانه های آن را از کوچک به بزرگ جدا می نمایند و این امر باعث می شود تا با این کار خاویار فیل ماهی دارای انواع مختلفی شود، که خاویار امپریال یکی از گونه های آن می باشد. رنگ خاویار بلوگا امپریال از خاکستری روشن تا حدود خاکستری تیره در حال تغیی می باشد. خاویار بلوگا دارای دانه های زیبا و از هم جدا می باشد. دانه های این نوع خاویار به هم چسبیده نیستند.

انواع خاویار بلوگا

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار درجه دو

منبع: خاویار ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار بلوگا رویال

خرید خاویار بلوگا رویال در جنوب

جنوب کشور از مناطق مهم خرید خاویار بلوگا رویال در ایران به شمار می رود …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار