خانه / خاویار بلوگا / قیمت خاویار بلوگا امپریال
قیمت خاویار بلوگا امپریال

قیمت خاویار بلوگا امپریال

قیمت خاویار بلوگا امپریال در بازار های ایران و جهان متفاوت می باشد. خاویار بلوگا امپریال بهترین خاویار تولید شده در ایران است که قیمت بسیار بالایی دارد. این خاویار را از فیل ماهی به دست می آوردن و پس از جدا سازی آن را درجه بندی می کنند و خاویار بلوگا، آن را در کنسرو های که مخصوص خاویار امپریال است قرار می دهند و آن را به کشورهای مورد نیاز ارسال می کنند. رایبد خاویار پاسخگو و ارائه دهنده لیست قیمت خاویار بلوگا به شما است و شما می توانید از طریق رایبد خاویار بهترین خاویار را خریداری نمایید و از خرید خود لذت ببرید.

قیمت خاویار بلوگا امپریال

قیمت خاویار بلوگا امپریال

در جهان امروز ماهی های خاویاری زیادی وجود دارد که فیل ماهی یکی از گونه های ماهی خاویار می باشد. خاویاری که از فیل ماهی استحصال می شود را خاویار بلوگا یا فیل ماهی می نامند. خاویار فیل ماهی ایرانی خیلی خوشمزه و مفید می باشد. خاویار بلوگا امپریال یکی از خاویار هایی است که از بقیه خاویارهای ایرانی درشت تر و با کیفیت تر می باشد و این امر باعث شده تا دارای قیمت بالاتری نسبت به بقیه خاویارها باشد. خاویار بلوگا از نظر رده بندی خاویاری است که از کلیه خاویارهای موجود ایرانی بهتر می باشد و این امر باعث شده تا صادراتش به میزان زیادتری صورت گیرد.

خاویار بلوگا امپریال

خاویار فیل ماهی را از فیل ماهی خاویاری موجود در دریای خزر استحصال می کنند. بعد از استحصال خاویار فیل ماهی  دانه های آن را از کوچک به بزرگ جدا می نمایند و این امر باعث می شود تا با این کار خاویار فیل ماهی دارای انواع مختلفی شود، که خاویار امپریال یکی از گونه های آن می باشد. رنگ خاویار بلوگا امپریال از خاکستری روشن تا حدود خاکستری تیره در حال تغیی می باشد. خاویار بلوگا دارای دانه های زیبا و از هم جدا می باشد. دانه های این نوع خاویار به هم چسبیده نیستند.

انواع خاویار بلوگا

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار درجه دو

منبع: خاویار ایران

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خاویار فیل ماهی

فروشگاه خاویار فیل ماهی در بندر انزلی

فروشگاه خاویار فیل ماهی و تمامی خاویارها در ایران و خارج رایبد خاویار است که …

دیدگاهتان را بنویسید