خانه / خاویار آسترا / قیمت خاویار اصل و درجه یک بلوگا ایرانی
قیمت خاویار درجه یک
قیمت خاویار درجه یک

قیمت خاویار اصل و درجه یک بلوگا ایرانی

خاویار چیست و خاویار اصل دارای چه ویژگی هایی می باشد که در خاویار تقلبی دیده نمی شود؟ قیمت خاویار درجه یک بلوگا ایرانی در بازار کشور چقدر رقم خورده است؟ خاویار از دسته برترین خوراکی های دریای خزر بوده است که در انواع مختلفی یافت می شود. البته خاویار همان تخم ماهیان خاویاری بوده که فقط تعداد خاصی از ماهی های دریا قادر به تولید خاویار می باشند که در ادامه در مورد آن ها صحبت شده است. البته خاویار در انواع مختلفی وجود دارد که می توان به خاویار بلوگا، آسترا و سوروگا اشاره نمود. اما بهترین و مرغوب ترین انواع خاویار ایرانی مربوط به خاویار بلوگا می باشد که دارای خواص و مرغوبیت بیش تری بوده است.

قیمت خاویار اصل و درجه یک بلوگا ایرانی

معرفی انواع ماهی خاویار ایرانی

ماهیان خاویار ایرانی در ۵ گونه یافت می شوند که می توان به ماهی بلوگا یا فیل ماهی، ماهی اوزون برون، ماهی شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره نمود. از این میان برترین ماهی خاویاری کشور ایران که در دریای خزر و سیاه یافت می شود، فیل ماهی بوده است و این ماهی دارای ۶ متر طول بوده و از وزن ۱۴۰۰ کیلوگرم برخوردار است. فیل ماهی قادر است برترین خاویار ایرانی یعنی خاویار بلوگا را تولید کند و این خاویار به دلیل داشتن اندازه های درشت و رنگ شفاف و روشن با نام خاویار الماس ایرانی معرفی شده است.

اسامی ماهیان خاویاری براساس ارزش خاویار

  • فیل ماهی یا هوسو هوسو (بلوگا)
  • قره برون یا تاس ماهی ایرانی (آسترا)
  • اوزون برون یا دارکول (سوروگا)
  • ماهی شیپ

ویژگی های خاویار درجه یک و اصل خزر

اولین نکته ای که در مورد خاویار اصل وجود دارد نوع بسته بندی ان می باشد. بسته بندی های بچه گانه که دارای طرح های شلوغ می باشد، متعلق به خاویار تقلبی بوده است. البته خاویار تقلبی دارای دانه هایی سفت بوده و بی مغز می باشد و همچنین حالت ارتجاعی در این خاویار ها وجود ندارد. خاویار اصل دارای اندازه های درشت و ریز بوده و البته در اشکال بیضی دیده می شود. همچنین هیچ گونه چسبندگی در این خاویار وجود ندارد.در مورد خاویار درجه یک می توان گفت که این خاویار تمام ویژگی های خاویار خوب و عالی را دارا می باشد و همچنین دانه های خاویار درجه یک درشت بوده و با ثبات می باشند. البته خاویار درجه یک بدون شکستگی می باشد و هیچ پوسته شدنی در بخش های بیرونی این محصول دیده نمی شود.

قیمت خاویار درجه یک بلوگا در بازار کشور

قیمت خاویار درجه یک بلوگا در سال های گذشته تا به امروز متفاوت بوده است و البته این محصول در بسته بندی های ۵۰ گرمی در بازار به فروش می رسد. قیمت خاویار بلوگا درجه یک دریایی در وزن ۵۰ گرم در سال های گذشته، ۵۴۰۰۰۰ تومان بوده است و همچنین گفته شده که این خاویار به دلیل گران بودن بیش تر به صورت صادراتی می باشد و در بازار ایران با فروش کمی برخوردار است.

وزن خاویار های درجه یک بلوگا از ۱۰ گرم تا ۵۰ گرم می باشد.

منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروشگاه خاویار فیل ماهی

فروشگاه خاویار فیل ماهی در بندر انزلی

فروشگاه خاویار فیل ماهی و تمامی خاویارها در ایران و خارج رایبد خاویار است که …

دیدگاهتان را بنویسید