خاویار بلوگا
خانه / خاویار بلوگا / فروش کنسرو خاویار بلوگا
فروش کنسرو خاویار بلوگا

فروش کنسرو خاویار بلوگا

مراکز فروش کنسرو خاویار بلوگا در شهر انزلی و تهران آماده فروش انواع خاویار بلوگا به مشتریان گرامی می باشد. رایبد خاویار ارائه دهند خاویار ایرانی در سطح جهانی   و ایران است. خاویار بلوگا ایرانی برترین خاویار جهان است که در استخر های تالش، آستارا و انزلی تولید می گردد. خاویار بلوگا یکی از ویژه ترین خاویارها در سطح ایران  و جهان میباشد. این خاویار مختص کشور ایران می باشد ودر ایران به صورت دریایی و پرورشی موجود می باشد. خاویار بلوگا برای مصرف بسیار لذیذ و خوش طعم می باشد.

فروش کنسرو خاویار بلوگا

فروش کنسرو خاویار بلوگا

حدود شش گونه ماهی خاویار در جنوب دریای خزر که مختص به ایران است زندگی می کنند که فیل ماهی یکی از این شش گونه است.  فیل ماهی ایرانی دارای تخم خاویاری است که به آن خاویار بلوگا می گویند. بیشتر از نصفی از خاویارهای موجود در جهان از ماهی های این قسمت دریای خزر استحصال شده و وارد بازار می شوند. خاویار بلوگا از نظر کیفیت از خاویارهای موجود بهتر می باشد. اندازه دانه های خاویاری بلوگا از بقیه خاویارها درشت تر می باشد و این امر باعث شده تا خاویار بلوگا معروف شود و به صورت کنسرو و بسته بندی شده به فروش برسد.

فروش خاویار ایرانی

خاویار بلوگا در ایران از ماهی خاویاری فیل ماهی استحصال می شود و در بازارهای کلیه کشورها به سبب کیفیت عالی که دارد به فروش می رسد. خاویار بلوگا ایرانی دارای خواص درمانی بسیار بالایی می باشد و به همین دلیل مصرف خاویار توسط خانم های باردار و کودکان بسیار توصیه شده است. خاویارهای ایرانی دارای بهترین کیفیت می باشند. بیشتر خاویارهای پرورشی در گیلان و با آب دریا پرورش داده می شوند و این امر باعث شده تا کیفیت خاویار پرورشی موجود در گیلان بیشتر از بقیه باشد.

انواع خاویار ایرانی

  • خاویار بلوگا
  • خاویار سوروگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

خرید خاویار بلوگا رویال

خرید خاویار بلوگا رویال در جنوب

جنوب کشور از مناطق مهم خرید خاویار بلوگا رویال در ایران به شمار می رود …

بدون دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار