خاویار بلوگا
خانه / خاویار بلوگا / فروش عمده خاویار درجه یک بلوگا ایرانی
فروش عمده خاویار درجه یک بلوگا

فروش عمده خاویار درجه یک بلوگا ایرانی

آیا ماهی خاویاری که در تولید خاویار بلوگا دخیل می باشد، را می شناسید؟ فروش عمده خاویار درجه یک بلوگا ایرانی در بازار کشور به چه صورت است؟ عمده یا جزئی؟ خاویار درجه یک دارای چه ویژگی هایی بوده است؟ خاویار یکی از برترین انواع مواد غذایی بوده است که البته از ماهیان خاویاری تولید می شود. کدام قسمت از ماهیان خاویاری، با نام خاویار معرفی شده است؟ خاویار همان تخم ماهیان خاویاری بوده که البته به تخمک فراوری شده نیز در بازار معرفی می شود. خاویار ها دارای انواع مختلفی می باشند که از مرغوب ترین آن ها می توان به خاویار بلوگا اشاره کرد.

فروش عمده خاویار درجه یک بلوگا

خواص خاویار اصل

از خواص عمده خاویار می توان به کربوهیدرات ها، انرژی، پروتئین، چربی و ویتامین اشاره کرد و همچنین در خاویار مقدار زیادی اسید آمینه وجود دارد که برای درمان بسیاری از بیماری ها از جمله بیماری قلبی و عروقی و افسردگی بسیار مناسب می باشد. خاویار ها دارای درجه بندی هستند که در ادامه بیش تر در مورد آن صحبت شده است.

انواع خاویار در بازار جهان

  • خاویار بلوگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار طلایی
  • خاویار سوروگا
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده
  • تخم قزل آلا
  • خاویار کالوگا

معرفی ماهی خاویار بلوگا

یکی از بزرگترین ماهیان خاویاری که البته در دریای خزر یافت می شود، خاویار بلوگا نام دارد. این خاویار از بزرگترین انواع ماهی خاویار بوده است که دارای وزن ۱۴۰۰ کیلوگرم می باشد ولی بزرگترین ماهی خاویار با وزن ۱۲۰۰ کیلوگرم در کشور ایران و در دریای خزر یافت شده است. البته خاویار این ماهی از ارزش زیادی برخوردار بوده است و همچنین گرانترین خاویار جهان معرفی می شود.
خاویار بلوگا از درشت ترین و خوش طعم ترین خاویار جهان محسوب می شود که به صورت کمیابی در بازار کشور به فروش می رسد. البته خاویار بلوگا دارای رنگ خاکستری روشن بوده است و هر چه رنگ خاویار روشن تر باشد از مرغوبیت و قیمت بالاتری برخوردار است. خاویار بلوگا به دلیل رنگ روشن و شفافی که دارد به عنوان خاویار الماس ایرانی در بازار معرفی شده است.

فروش عمده خاویار درجه یک بلوگا

فروش عمده خاویار درجه یک

یکی از مرغوب ترین انواع خاویار در جهان خاویار بلوگا ایرانی است که در درجه بندی متفاوتی یافت می شود. البته خاویار به دو صورت درجه یک و درجه دو در بازار به فروش می رسد. آیا می دانید تفاوت خاویار درجه یک یا درجه دو در چیست؟ خاویار درجه یک دارای دانه های درشت و با ثباتی بوده است و همچنین از هیچ شکستگی و پوسته ای در سطح بیرونی برخوردار نمی باشد. البته این خاویار با قیمت بسیار گرانی در بازار به فروش می رسد و از انواع خاویار صادراتی به شمار می رود چرا که فروش آن در کشور ایران کم بوده است.خاویار درجه دو در اندازه های معمولی در بازار به فروش می رسد و همچنین طعم و مزه آن نسبت به خاویار درجه یک ضعیف تر بوده و از برخی ویژگی های یک خاویار درجه یک و خوب محروم می باشد.

نحوه خرید خاویار

فروش خاویار در بازار کشور به صورت عمده و جزئی بوده است و شما می توانید بهترین انواع خاویار را به صورت عمده از این سایت خرید نمایید. برای خرید با شماره زیر در تماس باشید.
منبع: ماهی و میگو ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه با استفاده از فروشگاه رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت …

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار