خاویار بلوگا
خانه / خاویار ایرانی / فروش عمده خاویار خزر ایرانی
فروش عمده خاویار بلوگا درجه یک
فروش عمده خاویار بلوگا درجه یک

فروش عمده خاویار خزر ایرانی

بهترین خاویار های ایرانی متعلق به کدام قسمت از ایران می باشند؟ فروش عمده خاویار در کدام سایت صورت می گیرد؟ خاویار خزر دارای چه ویژگی هایی است؟ خاویار که به همان تخم ماهیان گفته می شود دارای انواع و خواص ویژه ای می باشد و البته این محصول دارای قیمت بسیاری است چرا که برای تهیه خاویار شاید چندین ماه طول می کشد تا یک ماهی خاویاری صید شود. ماهیان خاویار در سطح جهان حدود ۲۷ گونه می باشند و ۵ تای این ماهیان در دریای خزر رشد و تکثیر می یابند. از انواع ماهیان خاویاری دریای خزر می توان به مواردی چون فیل ماهی، اوزون برون، شیب، تاس ماهی روسی و ایرانی و… اشاره کرد.

فروش عمده خاویار خزر ایرانی

معرفی انواع خاویار ایرانی

خاویار در انواع مختلفی چون سیاه، سرخ و طلایی یافت می شود که بهترین نوع خاویار، خاویار بلوگا است که به رنگ طلایی و همانند یک الماس می درخشد. این خاویار از مرغوب ترین و گرانترین خاویار های دریای خزر بوده و از شکم فیل ماهی استخراج می شود. البته بهتر است بدانید بیش از نود درصد از خاویار جهانی را دریای خزر تشکیل می دهد و یک ماهی خاویاری حدود بیست سال طول می کشد که به دوره بلوغ برسد و بتواند خاویار را تولید کند.

  • خاویار بلوگا
  • خاویار آسترا
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده

خواص خاویار چیست

خاویار یک ماده غذایی منحصر به فردی می باشد که دارای مقدار زیادی پروتئین و ویتامین ها است و البته اسید های چرب غیر اشباع در این ماده غذایی باعث شده اس

ت تا برای درمان بیماری های قلبی و عروقی بسیار مفید باشد. خاویار برای درمان بیماری افسردگی بسیار مناسب می باشد و همچنین این محصول می تواند برای درمان بیماری های مفصلی و دستگاه گوارشی بسیار مفید است. برای درمان انواع سرطان ها خاویار تجویز می شود و افرادی که دچار کم خونی می باشند می توانند از این محصول استفاده کنند.

منبع: ماهی و میگو ایران

تماس با رایبد خاویار

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
مدیر فروش رایبد خاویار آقای جبّاری
شماره رایبد خاویار شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
تماس رایبد خاویار شماره تلفن ثابت: 02128426944
ایمیل رایبد خاویار پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
پیامک رایبد خاویار سامانه پیامکی: 30004505004335

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید خاویار ایرانی چند است؟

خرید خاویار پرورشی اصل و درجه یک ایرانی

خرید خاویار ایرانی از کجا امکان پذیر است؟ خاویار چیست؟ خاویار پرورشی با دریایی چه …

یک دیدگاه

پاسخی بگذارید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار