خانه / خاویار بلوگا / فروش خاویار بلوگا به سفارت خانه ها
فروش خاویار بلوگا به سفارت خانه ها

فروش خاویار بلوگا به سفارت خانه ها

فروش خاویار بلوگا به سفارت خانه ها خاویار عرضه شده برای اعضای محترم سفارت خانه های متقاضی، بهترین خاویار تولید شده در ایران است. رایبد خاویار احترام به مشتریان و حفظ تکریم ارباب رجوع را عقیده خود قرار داده است. و بر این باور دارد که نظر مشتری نشان دهنده راه شرکت می باشد. برای کسب رضایت مشتریان داخلی و خارجی خود بهترین محصولات را تحویل مشتریان خود میدهد. فروش خاویار بلوگا پس از انجام فرآوری و بسته بندی در شیلات کشور، انجام می گیرد و برای جلب نظر خریداران بهترین قیمت و خدمات فروش عرضه می گردد.

فروش خاویار بلوگا به سفارت خانه ها

ساحل قسمت جنوب دریای خزر که این قسمت از ایران زمین وکشور ایران به شمار می آید، محلی طبیعی و مناسب برای انواع زندگی و پرورش ماهیان خاویاری است که این قسمت دارای آب تمیز، غذای فراوان است و در کل این قسمت دریای خزر یک محیط بسیار مناسب برای رشد کلیه ماهیان خاویاری به شمار می رود. تعدداد انواع مختلفی از ماهیان خاویار در جای جای این کره خاکی زندگی می کنند ولی دریای خزر اصلی ترین محل برا آنهاست. فیل ماهی یکی از گونه های موجود در این دریا می باشد که دارای خاویاری به نام بلوگا می باشد و یکی از اصلی ترین ماهی های دریای خزر می باشد. بیشترین خاویار نیز از دریای خزر تولید می شود و این امر باعث شده تا فروش خاویار بلوگا از ایران به سفارت خانه ها نیز امکان پذیر باشد.

فروش خاویار بلوگا

حدود ۹۰ درصد از خاویار طبیعی که به بازارهای جهانی عرضه می شود از دریای خزر بدست می آید. که فیل ماهی جزء این ماهیان است و خاویار استحصالی از آن را خاویار بلوگا می نامند. ارزش ماهیان خاویاری علاوه بر گوشت مقوی و لذیذشان، به سبب تخم آنهاست که به مروارید سیاه مشهور شده است. خاویار بلوگا به سبب معروفیت زیادی که دارد در سراسر ایران به فروش می رسد. خاویار بلوگا دارای انواع مختلفی می باشد.

انواع خاویار بلوگا

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار بلوگا درجه دو

فروش خاویار بلوگا به سفارت خانه ها

منبع: خاویار ایران

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

قیمت روز خاویار فیل ماهی

قیمت روز خاویار فیل ماهی

مجموعه رایبد خاویار یکی از فروشگاههای آنلاینی در سراسر کشور ایران است که انواع خاویارهای …

دیدگاهتان را بنویسید