🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
فروش اینترنتی خاویار بلوگا درجه یک

فروش اینترنتی خاویار بلوگا درجه یک

خاویار بلوگا تولید شده از کدام ماهی خاویاری می باشد؟ خاویار درجه یک چه نوع خاویاری می باشد؟ در کدام سایت خرید و فروش اینترنتی خاویار بلوگا درجه یک انجام می شود؟ خاویار یکی از برترین غذا های دریایی بوده است که از ماهیان خاویاری تولید می شود. البته به ماهیان خاویاری، ماهی استروژن گفته می شود و از برترین ماهی خاویاری می توان به فیل ماهی، اوزون برون، ماهی شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد. البته در جهان سه گونه خاویار تولید می شود که با نام های خاویار بلوگا، سوروگا و آسترا معرفی می شوند و این سه نوع خاویار از ماهیانی چون ماهی شیب، اوزون برون، فیل ماهی و تاس ماهی ها خارج می گردد.

البته کشور ایران و دریای خزر یکی از مستعد ترین مناطق برای تولید خاویار در جهان محسوب می شوند و در سال اخیر با صید بی رویه این ماهی ها شاهد انقراض برخی از آن ها می باشیم. ماهی های استروژن در چند دهه اخیر بسیار کمیاب شده اند و به همین دلیل است که در بازار کشور به جای خاویار، اشپل ماهی فروخته می شود.

معرفی انواع خاویار و بررسی درجه بندی خاویار

خاویار ها در درجه بندی های مختلفی در بازار به فروش می رسند که هر کدام با توجه به نوعی که دارند از قیمت متفاوتی برخوردار هستند. خاویار های درشت و سفت که البته در دهان قرچ و قروچ کند، دارای ارزش بیش تری می باشند و البته این نوع خاویار در ایران کمیاب بوده است و از قیمت بسیار بالایی برخوردار می باشد. توجه داشته باشید که از ماهیان خاویاری دو دسته خاویار استخراج می گردد که می توان به خاویار سفت، بزرگ، دست نخورده و دومی خاویار خوشمزه، ظریف و خوش فرم اشاره کرد.

مرغوب ترین خاویار ایرانی

البته خاویار ها در رنگ های مختلفی به بازار عرضه می شوند و خاویار بلوگا که یکی از برترین و مرغوب ترین خاویار ایرانی محسوب می شود دارای رنگ خاکستری روشن بوده است و همچنین رنگ های روشن خاویار بسیار کمیاب می باشند و به همین دلیل است که قیمت آن ها گرانتر بوده است. البته یک نوع دیگر از خاویار در کشور های خارجی به فروش می رسد که به خاویار طلایی مشهور می باشد و این نوع خاویار بسیار کمیاب بوده و خاویار سلطنتی شمرده می شود. البته خاویار طلایی از خاویار ماهیان آسترا بوده است و از گفته شده است که از ۱۰۰۰ ماهی آسترا فقط یک ماهی این خاویار را تولید می کند و البته به خاویار الماس ایرانی مشهور می باشد.

انواع خاویار ایرانی

  • خاوبار بلوگا ایرانی
  • خاویار آسترا ی ایرانی
  • خاویار سوروگا ی ایرانی
  • خاویار بری
  • خاویار فشرده
  • خاویار قزل آلا
  • اشپل ماهی

فروش اینترنتی خاویار ایرانی

خاویار از مغذی ترین مواد غذایی می باشد که در کشور ایران با فروش خوبی همراه بوده است. این محصول دارای درجه بندی مختلفی می باشد که در بالا به برخی از آن ها اشاره شده است. خاویار از قیمت بسیار بالایی برخوردار است و به عنوان یک غذا های سلطنتی به شمار می رود و در وعده های صبحانه از آن مصرف می کنند. دریای خزر و ایران از جمله تولیدکنندگان اصلی خاویار در جهان می باشند که ۹۳ درصد از خاویار ایرانی را تولید می کنند. شما می توانید از طریق این سایت بهترین انواع خاویار کل جهان را به صورت اینترنتی خرید کنید.
منبع: ماهی و میگو ایران

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *