خانه / خاویار آسترا / عرضه خاویار بلوگا ایرانی در کشور
خرید خاویار ایرانی بلوگا
خرید خاویار ایرانی بلوگا

عرضه خاویار بلوگا ایرانی در کشور

در مورد خاویار بلوگا چه می دانید؟ برترین و مرغوب ترین خاویار کشور متعلق به کدام ماهی ایرانی می باشد؟ عرضه خاویار بلوگا ایرانی در کشور ایران به صورت مستقیم بوده یا غیر مستقیم؟ خاویار همان تخم ماهیان خاویاری است که در جهان به ماهیان استروژن معروف می باشند. البته این ماهی ها از دندانی برخوردار نیستند و گونه های تولید شده در جهان مانند غضروف می باشند. بیش از ۲۸ گونه از ماهیان خاویاری در جهان یافت می شوند که ۵ گونه از این ماهی در کشور ایران زندگی می کند که می توان به فیل ماهی، اوزون برون، ماهی شیب، تاس ماهی ایرانی و روسی اشاره کرد.

نحوه مصرف خاویار ایرانی

در مورد مصرف خاویار گفته شده است که این ماده غذایی دریایی طبخ ندارد و باید به صورت خام استفاده شود و همچنین رایج ترین روش مصرف خاویار همراه با نان تست می باشد و این محصول در وعده صبحانه تغذیه می شود.
البته از انواع خاویار که در ایران تولید می شود می توان به خاویار بلوگا، آسترا و سوروگا اشاره نمود. از این سه مورد بهترین و مرغوب ترین خاویار جهان، خاویار بلوگا بوده است و با قیمت بسیار بالایی در بازار کشور به فروش می رسد.

معرفی مرغوب ترین خاویار بلوگا ایرانی

خاویار بلوگا یکی از مرغوب ترین و البته معروف ترین انواع خاویار در جهان می باشد که از قیمت نسبتاً بالایی برخوردار است. البته این خاویار از ماهی خاویاری چون فیل ماهی تولید شده است و این ماهی استروژن از بزرگترین ماهی های دریای خزر معرفی شده و از نوع ماهی های وحشی به شمار می رود.
در مورد فیل ماهی یا ماهی بلوگا می توان گفت که این ماهی دارای بهترین خاویار جهان می باشد و البته از دانه های درشتی برخوردار بوده و رنگ آن طلایی می باشد. هر چه رنگ خاویار طلایی و درخشنده باشد از مرغوبیت بیش تری برخوردار بوده و همچنین قیمت آن نیز بالاتر می باشد.

انواع خاویار بلوگا ایرانی

خاویار بلوگا به سه دسته تقسیم بندی می شود که می توان به خاویار امپریال، خاویار درجه یک و درجه دو اشاره کرد. البته خاویار بلوگا امپریال دارای اندازه های درشت و یک شکل بوده است و سخت بودن آن نیز از ویژگی های بارز خاویار درجه یک می باشد. البته خاویار بلوگا خوش رنگ می باشد و از بوی مطبوعی برخوردار است و خوش طعم بودن آن و همچنین شکسته نشدن خاویار از ویژگی های مرغوب بودن خاویار می باشد.

عرضه خاویار بلوگا ایرانی در ایران

ایران یکی از تولیدکنندگان بزرگ خاویار در جهان محسوب می شود که البته دریای خزر واقع در ایران بیش از ۹۳ درصد از خاویار را در جهان تولید می کند. البته عرضه خاویار در ایران به صورت مستقیم انجام می شود چرا که تولیدکننده اصلی خاویار در جهان ایران می باشد. خاویار بلوگا با قیمت بسیار بالایی به کشور های آمریکایی و اروپایی صادر می گردد. همچنین شما می توانید برای خرید مرغوب ترین خاویار جهان با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

شهرهای عرضه کننده خاویار ایرانی

 • تهران
 • انزلی
 • رشت
 • ساری
 • مشهد
 • گرگان
 • اصفهان
 • کیش
 • قشم
 • تبریز
 • شیراز
 • منبع: ماهی و میگو ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه

صادرات خاویار بلوگا به ترکیه با استفاده از فروشگاه رایبد خاویار با قیمت مناسب صورت …

دیدگاهتان را بنویسید