🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
صادرات انواع خاویار به آلمان

صادرات خاویار به آلمان و لوکزامبورگ

صادرات انواع خاویار به آلمان با قیمت مناسب انجام می شود. صادرات انواع خاویار به آلمان و به کشورهای چون امارات ،سوئیس ،استرالیا ، بلژیک، لوکزامبورک و آلمان صادر می کند. آلمان یکی از کشورهای توزیع کننده خاویار است یعنی صادرات خاویار ایران به آلمان وارد می شود و از آلمان در اختیار بقیه کشورهای اروپای قرار داده می شود. صادرات به عمده محصولات و کالاهای که در داخل کشور تولید می شود و به سایر کشورها ارسال می شود ،صادرات می گویند. صادرات باعث می شود که از نظر تجاری رونق بسیاری به بازار اقتصادی یک کشور بدهد. ( صادرات منجر می شود که از نظر تجاری نرخ ارز یک کشور وارد ایران شود ) و کمک شایانی به گردش اقتصاد یک کشور می کند.

صادرات خاویار به آلمان و لوکزامبورگ

صادرات خاویار در ایران

صادرات انواع خاویار به آلمان از طریق ایران صورت می گیرد. خاویار یک ماده مصرفی باارزش است که ۹۰ درصد ان در دریای خزر تولید شده و با توجه به ارزشمند بودن ان بخش قابل توجهی از ان به دیگر کشورها صادر می شود و صادرکنندگان خاویار درآمد بالای را از صدور ان کسب می کنند. طبق آمارها طی سال گذشته دو تن خاویار تولید یافته که بخش زیادی از ان صادر شده است. صادرات خاویار به کشورهای خارجه :کشورهای زیر جز بازارهای اساسی صادرات خاویار می باشند.

 • کشورهای عربی (امارات )
 • کشورهای شرق آسیا (کره جنوبی )
 • کشورهای اروپای ( آلمان )

نکته

کشورهای آورده شده داخل پرانتز جز کشورهای اصلی هستند که صادرات به صورت عمده به این کشورها صورت می گیرد. در حال حاضر قیمت بازاری هر کیلو خاویار ۱۰۰۰ تا ۱۵۰۰ یورو در بازار جهان معامله می شود.

صادرات خاویار در ایران

صادرات انواع خاویار به آلمان

صادرات انواع خاویار به آلمان و کشورهای این چنینی روز به روز افزایش می یابد. همان طور که گفته شد کشورهای اروپای خاویار صادر شده از ایران را از کشور آلمان دریافت می کنند. کشور آلمان یک واسطه برای توزیع خاویار ایران است ،واز طریق دو شهر فرانکفورت و هامبورگ عرضه خاویار صادراتی صورت می گیرد. خاویار ایران صادراتی و مهم می باشد که همه روزه در حال صادرات به کشورهایی نظیر آلمان انجام می شود. آلمان یکی از کشورهای متقاضی خاویار در جهان می باشد.

انواع خاویار صادراتی

 • بلوگا صادراتی
 • سوروگا صادراتی
 • آسترا صادراتی
 • بری صادراتی
 • طلایی صادراتی
 • فشرده صادراتی

صادرات انواع خاویار به آلمان

سیر نزولی صنعت پرورش خاویار

در تعریف صید و قاچاق بی رویه می توان گفت در قرن کنونی ۹۰ درصد ماهیان خاویاری کاهش یافته ودلیل ان صید بی رویه و قاچاق ان به دیگر کشورهاست. اگر همین روند پیش برود در سال آیندهما هیچ خاویار ماهی را نمی توانیم داشته باشیم. صید غیرقانونی ان و فروش ان تجارت غیرقانونی می گویند که نسل ماهی ها را منقرض می کند. اب های آلوده باعث از بین رفتن خاویارماهی و ماده باارزش خاویار می شود. از عواملی که باعث کاهش پرورش ماهی خاویار در دریای خزر شده است می توان موارد زیر را یاد کرد.

 • صید و قاچاق بی رویه
 • آلودگی آب دریا
 • تجارت غیر قانونی

سیر نزولی صنعت پرورش خاویار

صادرات خاویار درجه یک

خاویارهای ایرانی بعدر از استحصال جداسازی و درجه بندی می شوند و به درجه هایی نظیز رویال، درجه یک و درجه دو تقسیم می شوند و از اول به آخر دارای دانه های درشت تر و کیفیت بهتر هستند. برای صادرات خاویار بیشتر خاویارهای امپریال و درجه یک مورد استفاده قرار می گیرند. خاویارهای درجه یک به صورت بسته بندی های مختلفی اعم از بسته بندی های فلری مورد صادرات قرار می گیرند. بسته بندی های صادراتی معمولا یا اورجینال هستند و یا ریپک شده هستند. وزن های خاویار صادراتی درجه یک نیز یا یکدیگر متفاوت می باشند. صادرات خاویارهای درجه یک معمولا به تمام نقاط جهان از طریق مجموعه فروشگاهی رایبد خاویار انجام می شوند. میزان صادرات خاویار هر ساله به کشورهای دیگر بستگی به قانون آن کشور دارد که چه مقدار خاویار درجه یک  به انواع کشورها صادر شوند. صادرات انواع خاویار به آلمان با استفاده از فروشگاه آنلاین رایبد خاویار صورت می پذیرد.

صادرات خاویار درجه یک

سایت فروشگاهی رایبد خاویار

یکی از انواع سایت های فروشگاهی که در ایران تاسیس شده است سایت فروشگاهی رایبد خاویار می باشد. این سایت دارای انواع خاویارهای ایرانی و باکیفیت می باشد. سایت رایبد خاویار خاویارهای درجه یک را با قیمت مناسب در ایران و خارج برای مشتریان خود عرضه می نماید. رایبد خاویار هم دارای سایت های آنلاین می باشد و هم فروشگاهی مختص به خود دارد که در فروشگاه خود انواع خاویارها و بسته بندی های آن را برایتان به نمایش گذاشته است و با یک کلیک در اینترنت می توانید خاویار مد نظر خود را خریداری نمایید. با راه اندازی سایت رایبد خاویار خرید خاویار در جای جای این کره خاکی آسان شده است. در تهران خاویار خریداری شده از این سایت به صورت رایگان حمل می شود. خاویارهای صادراتی در وزن بالا برای صادرات با استفاده از این مجموعه دارای قیمت مناسب می باشد چون رایبد خاویار هزینه های حمل را برای تمام مشتریان خود کاهش می دهد.

انواع محصولات موجود در رایبد خاویار برای خرید و فروش

 • خاویار
 • ماهی خاویاری
 • بچه ماهی خاویاری
 • گوشت خاویاری
 • قارچ ترافل
 • کرم خاویار
 • و……

سایت فروشگاهی رایبد خاویار

عرضه خاویار کیلویی برای صادرات

خاویارهای ایرانی که از ایران به تمام جهان صادر می شوند دارای وزن های زیاد و عمده هستند. خاویارها معمولا به صورت کیلویی بسته بندی می شوند و از ایران به کشورهای متقاضی خاویار صادرات می شوند. خاویارهای کیلیویی به صورت های مختلفی بسته بندی می شوند و با بهترین برندها از ایران خارج می شوند. برای خرید و فروش خاویار به صورت کیلویی و در وزن بالا می توانید با مجموعه فروشگاه رایبد خاویار در تماس باشید و خاویار خود را با قیمت مناسب از این مجموعه خریداری نمایید. تمام خاویارهای ایرانی با بهترین بسته بندی های کیلویی از ایران خارج می شوند. حجم خاویارهایی که از ایران به تمام نقاط جهان ارسال می شود بالا می باشد.

عرضه خاویار کیلویی برای صادرات

مرکز فروش خاویار صادراتی

مراکز فروش خاویار امروزه در ایران به تعداد زیادی وجود دارد. برای خرید و فروش انواع خاویار در ایران دو روش وجود دارد که در پایین به آنها برایتان اشاره نموده ایم. یکی از شایع ترین خرید هایی که می شود انجام داد خرید از مراکز فروش اینترنتی می باشد. خاویارهای صادراتی یکی از مهم ترین خاویارهایی است که در ایران تولید می شود. تولید خاویار صادراتی در هر مرکز تولیدی انجام نمی شود و هر مرکز فروش خاویاری نمی تواند خاویار صادراتی داشته باشد. رایبد خاویار یکی از انواع مراکز فروش اینترنتی در ایران است که خاویارهای صادراتی و انواع آن را با قیمت مناسب برای مشتریان خود در داخل ایران و خارج از ایران با قیمت مناسب عرضه می دارد.

انواع روش های خرید خاویار

 • خرید اینترنتی
 • خرید حضوری

مرکز فروش خاویار صادراتی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *