🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
انواع خاویار پرورشی

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی به کدام کشور ها صورت می گیرد؟ بهترین انواع خاویار ایرانی کدام می باشند؟ خاویار پرورشی دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ خاویار یکی از مرغوب ترین و مغذی ترین مواد غذایی دریایی محسوب می شود که در دل ماهیان خاویاری پرورش داده شده است. داین محصول بیش تر در دریای خزر یافت می شود و بیش از ۹۳ درصد از خاویار کل جهان توسط دریای خزر تولید می شود. انواع خاویار پرورشی موجود در ایران را برای شما بیان کرده این این انواع از معروف ترین خاویارهای پرورشی در سطح جهان محسوب می شوند. انواع خاویار پرورشی برای صادرات نیز همین چند نوع بوده که برایتان بیان می کنیم. انواع خاویار پرورشی در وزن ۱۲۵ گرم برای ه مسافر امکان خارج شدن از ایران را دارا می باشد.

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی

معروف ترین ماهی های دریای خزر

گونه هایی از ماهی های خاویاری یکی از معروف ترین ماهی های دریای خزر محسوب می شود که به تولید هزاران تن از خاویار می پردازند. بهتر است بدانید ماهی های خاویاری که از خانواده تاس ماهیان به شمار می روند از گونه های کمیاب و کم نظیری محسوب می شوند و قدمت این ماهی ها به صد میلیون سال پیش برمی گردد. ماهی های خاویاری مختلفی در کل جهان هستند که معروف ترین آنها در دریای خزر موجود هستند و در این دریا یافت می شوند. در پایین سعی نموده ایم تعدادی از برترین ماهی های خاویاری را برایتان بیان نماییم.

برترین ماهی خاویار پرورشی کل جهان:

 • تاس ماهی روس
 • تاس ماهی ایرانی
 • ماهی شیب
 • سوروگا یا اوزون برون
 • فیل ماهی
 • استرلیاد
 • بستر
 • سیبری

معروف ترین ماهی های دریای خزر

پروروش ماهی خاویاری در امارات

ماهی خاویار را با نام فسیل زنده نیز یاد می کنند و همچنین این ماهی ها از ۲۷ گونه برخوردار می باشند که در کشور ایران با ۶ گونه از آن ها مواجه می باشیم. این ماهی ها انواع مختلفی تولید می کنند. از میان برترین و مرغوب ترین نوع خاویار، خاویار بلوگا می باشد. خاویار بلوگا از جمله مرغوب ترین خاویار های جهانی است که در کشور ایران با قیمت بسیار بالایی به فروش می رسد و قیمت آن حدود ۶ میلیون تومان رقم خورده است.

 

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی ایران

در سال های گذشته چندین تن خاویار پرورشی در کشور ایران تولید شده به کشور های خارجی چون آمریکا و اروپا صادر گردیده است البته باید بدانید که خاویار پرورشی نیز همانند خاویار های دریایی از خواص زیادی برخوردار می باشند. کشور ایران یکی از تولیدکنندگان خاویار پرورشی در جهان محسوب می شود و البته به تولید خاویار در دریای خزر و… می پردازد. صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی به کشور هایی حاشیه های خزر و خلیج فارس، کشور های اروپایی و شرق آسیا صورت می گیرد البته باید بدانید که خاویار در کشور ایران با مجوز رسمی به فروش می رسد. البته کشور های روسی نیز در پی خرید و فروش خاویار ایرانی می باشند و یکی از تقاضا کنندگان این خاویار هستند. هر ساله بیش ار ۹۰ درصد از خاویار کل جهان در دریای خزر تولید شده، با قیمت بسیار بالایی به صادرکنندگان فروخته می شود. خاویار از نظر اقتصادی بسیار به صرفه می باشد. امروزه این درآمد یکی از درآمدزایی های بالایی معرفی شده است.

انواع خاویار های پرورشی در ایران

 • خاویار بلوگا پرورشی
 • خاویار سوروگا پرورشی
 • خاویار آسترا پرورشی
 • خاویار بری پرورشی
 • خاویار فشرده پرورشی
 • خاویار شیلات پرورشی
 • و…………………

صادرات بهترین انواع خاویار پرورشی ایران

فروش خاویار در تهران

خرید و فروش خاویار در تهران و دیگر شهرهای بزرگ کشور از طریق نمایندگی های رسمی سبب شده مصرف کننده های زیادی به این خوراکی روی آورده و آن را در برنامه غذایی خود قرار دهند. همیشه در رابطه با خرید خوراکی هایی که باید از نظر سلامتی و کیفیت در وضعیت خوبی باشند، نگرانی اصل بودن و مرغوبیت وجود دارد. زیرا افراد سود جو به منظور استفاده از وضعیت بازار سعی در ارائه تولیدات بی کیفیت و فیک دارند. این موضوع را در بازار خاویار می توان به خوبی شاهد بود. به طوری که خریداران همواره توجه ویژه به مرغوبیت و نوع خاویار دارند. از این رو باید از مجموعه هایی کمک گرفته که با کیفیت ترین تولیدات را ارائه می دهند.

فروش خاویار در تهران

خرید خاویار در بازار ایران

در بازار ایران فعالیت شرکت های مختلف را می توان دید که انواع خاویار را در بسته بندی های متنوع ارائه می دهند. این تولیدات را شرکت هایی ارائه می دهند که شناخت دقیقی در رابطه با انواع خاویار داشته و معمولا درجه یک ترین نوع خاویار را با استانداردهای لازم راهی بازار می کنند. از این رو بهره گیری از مزیت های موجود در خاویار برای مصرف کننده ها فراهم بوده و می توانند انتخابی خوب و سالم را داشته باشند. به همین دلیل شرکت هایی که انواع خاویار را ارائه داده، از نظر خریداران بررسی می شوند.

خرید خاویار در بازار ایران

مرکز فروش خاویار در تهران

یکی از شهرهای بزرگ در راستای خرید و فروش انواع خاویار، تهران است. در این بازار با کیفیت ترین تولیدات ارائه شده تا نظر خریداران جلب شده و برای خریدهای آینده نیز مراجعه کنند. با توجه به اینکه در بازار تهران خریداران خارجی زیادی اقدام نموده و انواع خاویار را به صورت اصل تهیه می کنند، از نظر عرضه کننده ها یکی از بازارهای بسیار خوب بشمار می رود.

انواع مراکز فروش خاویار در تهران

 • مرکز فروش رایبد خاویار
 • مرکز فروش باهو خاویار
 • مرکز فروش دریا خاویار
 • مرکز فروش میراث خاویار
 • مرکز فروش کالچر
 • و……….

مرکز فروش خاویار در تهران

اعلام قیمت روز خاویار

معمولا در رابطه با خرید و فروش انواع خاویار، قیمت موضوعی مهم و مورد توجه است. زیرا این شاخصه با در نظر گرفتن کیفیت و اصل بودن خاویار اعلام شده و خریداران به آن اهمیت می دهند. از این رو عرضه کننده ها همواره قیمت روز خاویار را در اختیار مشتریان خود قرار داده و با آنها همکاری می کنند. مسلما خاویار با کیفیت و درجه یک دارای بالاترین قیمت بوده که از سوی خریداران نیز مورد تایید است. از این رو توصیه می شود خاویار از مجموعه هایی خریداری شود که در اعلام قیمت صادق بوده و بهترین ها را نیز ارائه می دهند.

اعلام قیمت روز خاویار

خرید خاویار در یاسوج

سایت ها خرید خاویار در یاسوج را با هزینه کم فراهم کرده اند. از این رو نه تنها در این شهر، بلکه در دیگر نقاط کشور مراجعه به مراکز اینترنتی افزایش یافته و خریداران می توانند سفارش بهتری را مشخص کنند. اگر بخواهیم در راستای خرید و فروش محصولات مختلف از سایت های اینترنتی کمک بگیریم، مسلما از مزیت هایی که در این روش مطرح بوده بهره خواهیم گرفت. به این ترتیب که با کیفیت ترین نوع محصول را از عرضه کننده های معتبر خریداری نموده و بسیاری از هزینه ها نیز از بین می رود. در خرید خاویار نیز مراجعه به سایت های اینترنتی اهمیت زیادی یافته و شرکت هایی را می توان دید که برای فروش تولیدات خود از این طریق اقدام می کنند.

خرید خاویار در یاسوج

سایت عرضه خاویار اصل

وقتی به سایت های اینترنتی مراجعه می شود، دسترسی به مراکز فروش خاویار افزایش یافته و می توان از میان این عرضه کننده ها بهترین را انتخاب و از آن کمک گرفت. بعلاوه سایت های اینترنتی به منظور افزایش اعتبار خود در بازار شهرهای مختلف، خاویار اصل و درجه یک را ارائه نموده و به این ترتیب خریداران تمایل بیشتری به سفارش خاویار از این مراکز دارند.

انواع محصولات در سایت رایبد خاویار

 • خاویار
 • ماهی خاویاری
 • بچه ماهی خاویاری
 • گوشت ماهی خاویاری
 • قارچ ترافل
 • کرم خاویار
 • و……..

سایت عرضه خاویار اصل

خرید اینترنتی خاویار بسته بندی

عرضه انواع خاویار در بسته بندی های مشخص و با کیفیت عالی، یکی از موضوعاتی ست که سبب سهولت در خرید اینترنتی آن شده است. زیرا خریداران می توانند به مراکز رسمی مراجعه نموده و با مشخص نمودن نوع بسته بندی خاویار اقدام به سفارش آن کنند. انتخاب خاویار بسته بندی و خرید آن از شرکت های تخصصی و معتبر از مهمترین دلایلی ست که افراد مختلف در سایت های اینترنتی به جستجو پرداخته و بهترین ها را ارائه می دهند. چرا که شرکت های خوب و سرشناس در فضای اینترنتی مشغول به فروش انواع خاویار شده اند.

خرید اینترنتی خاویار بسته بندی

خرید انواع خاویار در یاسوج

شهرهای زیادی را در ایران می توان نام برد که انواع خاویار را تقاضا نموده و معمولا مصرف کننده های آنها از سایت های اینترنتی سعی در خرید اینترنتی این محصول دارند. یاسوج یکی از این شهرها بوده و مصرف کننده های این شهر بهترین ها را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. با توجه به اینکه خاویار ارائه شده در بازار ایران از نوع ایرانی و درجه یک می باشد، مسلما افراد زیادی سعی در خرید آن داشته و همواره برای خرید این تولیدات کمک گرفتن از مراکز اینترنتی را مد نظر قرار می دهند.

خرید انواع خاویار در یاسوج

پخش خاویار در قم

مراکز و شرکت های پخش خاویار در قم با اعلام قیمت مشخصی از محصول خود، شرایط بهتری را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند. این اقدام سبب می شود خریداران در این زمینه راحت تر اقدام به خرید کنند. رقابت در بازار میان شرکت های مختلف همواره دیده می شود. زیرا هر مجموعه در تلاش بوده تا میزان مشتریان خود را افزایش داده و با آنها همکاری خوبی داشته باشد. این کار نیازمند عملکرد بسیار خوب از سوی عرضه کننده ها بوده و در این صورت خواهند توانست مشتریان بیشتری ار به منظور همکاری جذب کنند. در رابطه با عرضه انواع خاویار نیز مسئله رقابت میان شرکت ها اهمیت زیادی دارد. به این ترتیب شرکت ها با کیفیت ترین تولیدات را با کیفیت عالی در بازار عرضه نموده و در اختیار مشتریان مختلف قرار می دهند.

پخش خاویار در قم

شرکت عرضه کننده خاویار

در بازار ایران عرضه کننده هایی فعالیت داشته که خاویار را با کیفیت عالی ارائه می دهند. این شرکتها در زمینه تولیداتی درجه یک اقدام نموده و همواره بهترین ها را ارائه می دهند. با این کار می توانند شرایط بهتری را در راستای فروش فراهم نموده و مشتریانی را تامین کرده که بهترین نوع خاویار را تقاضا دارند. همانطور که می دانید خاویار تولید شده در ایران انواع مختلفی داشته و براساس موارد زیر در بازار عرضه می شوند:

 • طعم
 • کیفیت
 • رنگ
 • زیبایی
 • نوع بسته بندی
 • مرغوبیت

شرکت عرضه کننده خاویار

نمایندگی فروش خاویار

معمولا نمایندگی های فروش به منظور عرضه هر چه بهتر تولیدات خود در بازار، کیفیت مطلوب تولیدات را مد نظر قرار داده و تاکید زیادی بر روی آن دارند. زیرا خاویار دارای قیمت بالا بوده و باید خریدار از هزینه ای که پرداخت نموده، اطمینان کافی داشته باشد. عموما نمایندگی های فروش خاویار که به صورت رسمی فعالیت داشته و برندهای خوب را ارائه می دهند، در رابطه با انواع خاویار پرورشی مشاوره داده و شرایط انتخاب و خریدار را فراهم می کنند. این مراکز از نظر خریداران بهترین گزینه برای همکاری می باشند.

نمایندگی فروش خاویار

پخش انواع خاویار در قم

از شهرهای مهم و بزرگ کشور که همواره با کیفیت ترین نوع خاویار در آن عرضه می شود، قم است. در این شهر تمرکز خریداران بیشتر بر روی مرغوبیت و اصل بودن خاویار بوده و به مراکز پخش مطمئن  مراجعه می کنند. از این رو شرکت رایبد خاویار با ارائه بهترین نوع خاویار خود در بازار قم توانسته اند همکاری خوبی با مشتریان عمده و خرده داشته باشد. این مجموعه از معتبر ترین شرکتهایی ست که به صورت عمده و خرده انواع خاویار پرورشی را ارائه می دهد.

پخش انواع خاویار در قم

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی با در نظر گرفتن نوع آن اعلام می شود. به این ترتیب انواع خاویار پرورشی بلوگا که از جمله بهترین نوع آن بوده، بیشترین قیمت را داشته و افراد زیادی آن را می پسندند. همانطور که می دانید در حجم زیاد، خاویار به صورت کیلویی معامله می شود. زیرا این اقدام هزینه های جانبی را کاهش داده و شرایط خوبی را برای خریداران عمده فراهم می کند. با توجه به اینکه وقتی قیمت و هزینه ها پایین باشد، خریدار راحت تر نیاز خود را مطرح می کند، عرضه کننده های عمده خاویار شرایطی را فراهم نموده که خریداران سفارشات خود را بهتر مشخص کنند. اعلام قیمت خاویار به صورت کیلویی از مهمترین اقداماتی ست که شرکت ها به آن اهمیت داده و محصول خود را به این ترتیب ارائه می دهند.

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی

قیمت هر کیلو خاویار ایرانی

به همین دلیل در اعلام قیمت هر کیلو از آنها، عرضه کننده ها رفتاری متفاوت داشته و براساس سفارش مشتریی اقدام می کنند. البته انواع خاویار پرورشی به منظور فروش در دیگر کشورها نیز مد نظر بوده و شرکت ها با فعالیت در بازار جهانی نیز شرایط خوبی را رقم زده اند. اعلام قیمت خاویار معمولا به صورت تومان و دلار انجام شده تا متقاضیان براساس نیاز خود اقدام نموده و بهترین ها را سفارش دهند.

در بازار دو نوع خاویار ایرانی توزیع می شود:
 • خاویار شیلات
 • خاویار پرورشی

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *