نمایندگی خاویار تهران
خانه / فیل ماهی دریای خزر / خرید فیل ماهی ماده مولد از استخرهای تالش
خرید فیل ماهی ماده مولد

خرید فیل ماهی ماده مولد از استخرهای تالش

خرید فیل ماهی ماده مولد از استخرهای تالش و دیگر شهرستان های استان گیلان به روش حضوری و اینترنتی امکان پذیر است. شهرستان تالش در استان گیلان دارای چندین مرکز تولید ماهی خاویاری می باشد. مزرعه داران ماهی خاویاری که قصد خرید فیل ماهی ماده را دارند که به سن بلوغ رسیده و مولد باشد، می توانند سفارشات خود را اعلام نمایند.

استخر های ماهی خاویاری تالش

در مراکز پرورش ماهیان خاویار در تالش انواع ماهی های خاویاری همچون فیل ماهی، سیبری، بستر، و تاس ماهی پرورش داده می شود. این استخر ها با آب دریا تغذیه می شوند و ماهی ها از کیفیت بسیار خوبی برخوردار می باشند. ماهی های این استخرها طعم و مزره ی ماهیان دریای خزر را دارا می باشند چون با آب طبیعی دریای خزر پرورش داده شده اند.

خرید فیل ماهی ماده مولد

خرید فیل ماهی ماده مولد از استخرهای تالش

تالش از مناطقی است که پرورش ماهیان خاویاری در آن رونق بسیار بالایی دارد و تعداد بسیار استخر پرورش ماهی خاویاری در این شهرستان واقع شده است. حتی اولین مجموعه تولید ماهی ماهیان خاویاری با آب شور دریا، در منطقه قروق تالش تاسیس گردیده است. این شهرستان دارای ده ها استخر و مجموعه پرورش ماهی خاویاری است.

خرید فیل ماهی ماده مولد

بازار فروش ماهی خاویاری مولد در تالش

فروش انواع ماهیان خاویاری از بچه ماهی، ماهی پروراری و همچنین فیل ماهی مولد را شامل می شود. در چند سال اخیر نرخ ارز خارجی در کشورمان افزایش یافت، این مسئله باعث بالا رفتن هزینه‌های جاری تولید ماهی خاویار شد و تاثیر مستقیم بر قیمت تجهیزات و موارد مصرفی که از خارج از کشور وارد می گردد گذاشت و قیمت چند برابر چند برابر شده است، همچنین این موضوع بر روی ماهی و خاویار نیز موثر بوده و با افزایش چشمگیر قیمت در روبه رو شده ایم.

انواع ماهی ماده مولد از استخرهای تالش:

  • فیل ماهی
  • قره برون
  • سوروگا
  • چالباش
  • استرلیاد
  • شیپ
  • بستر
  • سیبری

خرید فیل ماهی ماده مولد

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع فیل ماهی درجه یک

قیمت انواع فیل ماهی درجه یک

قیمت انواع فیل ماهی درجه یک قابل عرضه در بازار به چه مقدار می باشد؟ …

یک دیدگاه

  1. بازتاب ها: خرید انواع ماهی مولد خاویار از مزرعه رشت – خاویار

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار