🔹 مجموعه رایبد خاویار شما را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
قیمت خرید خاویار ایرانی چند است؟

خرید خاویار پرورشی اصل و درجه یک ایرانی

خرید خاویار ایرانی از کجا امکان پذیر است؟ خاویار چیست؟ خاویار پرورشی با دریایی چه تفاوتی دارد؟ برای خرید خاویار پرورشی اصل و درجه یک ایرانی چه باید کرد و به کجا مراجعه نمود؟ آیا می دانید خرید خاویار ایرانی در بازار با چه قیمتی خرید و فروش می شود؟ [box type=”info” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویار گونه ای از تخم ماهیان خاویاری بوده است که در بخش های مختلفی از جهان به دلیل خواص بالایی که دارد در حال مصرف می باشد.[/box] البته ماهیان خاویار دارای ۲۸ گونه در جهان می باشند که از این تعداد ۶ گونه از این ماهیان در کشور ایران یافت می شود. از بهترین ماهیان خاویار در دریای خزر ایران یافت شده و در بازار قیمت خاویار ایرانی بسیار بالاتر از خاویار های دیگر می باشد.

خرید خاویار پرورشی اصل و درجه یک ایرانی

مزرعه پرورش ماهی خاویاری در کالیفرنیا آمریکا

قیمت خرید خاویار ایرانی چند است؟

قیمت خرید خاویار ایرانی چند است؟ این سوال برای کسانی که میخواهند یک خرید عالی با قیمت مناسب را داشته باشند پیش می اید. خاویار و گونه های مختلف ان هر یک قیمتشان بر اساس کیفیتشان با دیگری متفاوت است. خاویارها را با قیمت های مناسب مشتریانی که تمایل به خرید دارند میتوانند در هر کجا که میباشند نوع محصولاتخود را انتخاب و به صورت انلاین خریداری نمایند.

قیمت خرید خاویار ایرانی چند است؟

 

از جمله ماهیان خاویاری که در تولید خاویار نقش دارند:

 • تاس ماهی ایرانی
 • تاس ماهی روسی
 • اوزون برون
 • فیل ماهی
 • ماهی شیب
 • ماهی استرلیاد
 • ماهی بستر
 • ماهی سیبری
 • ماهی چالباش
 • ماهی قره برون

دریای خزر یکی از بزرگترین دریا هایی است که توانسته است بیش از ۹۰ درصد از خاویار کل جهان را فراهم آورد و همچنین این دریا به خوبی توانسته است بهترین ماهیان خاویاری را پرورش و وارد بازار نماید. از برترین انواع خاویار ایرانی می توان به خاویار بلوگا اشاره کرد و این نوع خاویار طلایی از فیل ماهی استخراج می شود و از مرغوب ترین انواع خاویار معرفی شده است.

از جمله ماهیان خاویاری که در تولید خاویار نقش دارند:

خصوصیات خاویار پرورشی

با وجود کمیاب بودن ماهیان خاویاری و همچنین سخت و دشوار بودن صید این ماهیان، پرورش دهندگان تصمیم به پرورش ماهیان خاویار و تولید خاویار در جهان گرفتند. [box type=”success” align=”alignright” class=”” width=”5″]هر ساله بیش از سه تن از خاویار ایرانی در جهان به فروش می رسد و کشور ایران توانسته است از نظر پرورش ماهی خاویار موفق باشد و بیش ترین خاویار کل جهان را تأمین نماید.[/box] البته باید بدانید که هر چیزی که به صورت طبیعی وجود داشته باشد، بهتر و مرغوب تر است و این موضوع در مورد خاویار نیز صدق می کند. خاویار دریایی از مرغوبیت و قیمت بالاتری نسبت به خاویار پرورشی برخوردار می باشد و اما به دلیل کمیاب بودن خاویار دریایی، خاویار پرورشی جای آن را می گیرد.

انواع خاویار های مرغوب ایران

 1. خاویار بلوگا ایرانی
 2. خاویار آسترا ایرانی
 3. خاویار سوروگا ایرانی
 4. خاویار بری ایرانی
 5. خاویار طلایی ایرانی
 6. خاویار فشرده ایرانی

خصوصیات خاویار پرورشی

ویژگی های خاویار اصل و تفاوت آن با خاویار تقلبی

خاویار اصل و درجه یک دارای ویژگی هایی است که در خاویار های تقلبی دیده نمی شود. البته می توان گفت که خاویار اصل از هیچ چسبندگی برخوردار نمی باشند و از اشکال مختلف و اندازه های متفاوتی برخوردار هستند ولی خاویار تقلبی دارای شکل های دایره ای بوده و در اندازه های یکسانی دیده می شوند.

ویژگی های خاویار اصل و تفاوت آن با خاویار تقلبی

خرید خاویار ایرانی پرورشی و شیلات اصل

شما می توانید بهترین انواع خاویار ایرانی را از سایت فروشگاهی رایبد خاویار به صورت اینترنتی خرید نمایید. خرید خاویار پرورشی اصل و درجه یک ایرانی از رایبد خاویار www.raibodcaviar.ir به صورت عمده و جزئی انجام می شود و با تماس از طریق شماره زیر به خرید انواع خاویار بپردازید.

خرید خاویار ایرانی پرورشی و شیلات اصل

خرید خاویار ایرانی

خریدخاویار ایرانی در کجا صورت میگیرد؟ برای خرید بهترین نوع خاویار باید چه مراحلی را پشت سر گذاشت؟  ایا با هزینه کم میتوان خاویار مرغوب را تهیه کرد؟ برای تهیه خاویار ایرانی میتوانید به نمایندگی های معتبر واقع در ایران مراجعه کنید.

انواع وزن های بسته بندی خاویارهای ایرانی

 • ۱۰ گرمی
 • ۲۰ گرمی
 • ۳۰ گرمی
 • ۵۰ گرمی
 • ۱۲۵ گرمی
 • نیم کیلویی
 • کیلویی یک

 

خرید خاویار ایرانی

قیمت خاویار ایران در اروپا

قیمت های خاویارهای ایرانی در اروپا و علاوه بر کشور اروپا در دیگر کشورهای جهان به همان صورت که در ایران همان قیمت را دارد در خارج از ایران هم دارای همان نزخ میباشد فقط هزینه صادراتش را نیز در کنار هزینه خاویار باید پرداخت نمود که چندان زیاد و پر هزینه نمیباشد. [box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=”5″]خاویارهای ایرانی به صورت های ارگانیک و اصل برای کسب بیشتر رضایت مشتریان از طریق فروشگاه رایبد خاویار به خارج از کشور صادر میشود.[/box] خاویار بلوگا بارنگ خاکستری طرفداران بیشتری دارد و از نظر صادراتی نیز از اهمیت بیشتری برخوردار است.

قیمت خاویار ایران در اروپا

شرایط صادرات خاویار از ایران

شرایط صادرات خاویار از ایران، بسیار سخت و زیاد نمیباشد، فقط کافیست برای صادرات به مراکز خرید و فروش خاویاری در کشور ایران مراجعه نمایید که با مجوزهای صادارت خاویار انها را به کشورهای جهانی صادر نمایند. خاویارهای ایرانی زمانی که بیشتر از ۵ کیلو گرم باشد به جهان صادر میشود و برای صادرات کردن خاویارهایی که کمتر از ۵ کیلو گرم میباشد باید یک هزینه مشخصی را به شرکت های تولید کننده بدهند. از گونه های معروف خاویار صادراتی میتوان به خاویار بلوگا امپریال اشاره کرد.

مجوزهای صادراتی موجود برای خاویارهای صادراتی

 • مجوز سایتس صادراتی خاویار
 • مجوز دامپزشکی صادراتی خاویار
 • مجوز قرنطینه صادراتی خاویار
 • مجوز حمل و نقل صادراتی خاویار
 • مجوز و کارت بازرگانی صادراتی خاویاری
 • و دیگر مجوزهای برای صادرات خاویار

شرایط صادرات خاویار از ایران

سود صادرات خاویار ایران

سود خاویار ایران را برای مطلع شدن میتوان به نمایندگی خاویار مراجعه نمود. ایران دارای مراکز خرید و فروش خاویاری بسیاری می باشد که هر که بیشترین مراکز معتبر میباشند ولی در بین انها نیز مراکزی که خاویارهای تقلبی را عرضه میکنند هستند. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]مشتریانی که میخواهند هزینه خود را صرف خرید بهترین نوع خاویار کنند باید در انتخاب برندها و نمایندگی های معتبر خاویار ایرانی بیشتر دقت نمایند.[/box] کشور ما ایران تنها ۹۳ درصد از ذخایر خاویار را در خود جای داده است.

سود صادرات خاویار ایران

قیمت و نحوه خرید خاویار در فرودگاه امام خمینی

قیمت خاویارها و گونه های خاویاری با یکدیگر متفاوت میباشد و هرکدام از محصولات خاویار بر اساس کیفیتشان از قیمت بیشتر و کمتری برخوردار میباشد. مثلا خاویار بلوگا که یکی از ارزشمند ترین و گرانبها ترین غذای خاویاری در جهان از از نظر کیفیت در رتبه اول قرار داده است و قیمتش به نسبت با دیگر گونه های خاویار متفاوت است. خاویارها و صادرات انها به صورت مستقیم و بدن وقت بردن زیاد از طریق فرودگاه بین الملل امام خمینی صورت میگیرد.

قیمت و نحوه خرید خاویار در فرودگاه امام خمینی

فروش خاویار در ایران

فروش خاویار در ایران، از طریق نمایندگی ها و شرکت های پخش خاویاری صورت میگیرد که باید انتخاب نمایندگی معتبر و خرید خاویار اصل بسیار دقت نمایند که هزینه خود را صرف کالای بی کیفیت نکنند. [box type=”error” align=”alignright” class=”” width=”5″]برای خرید بهترین نوع خاویار و اصل ان میتوانید به سایت نمایندگی و برند فروشگاه رایبد خاویار مراجعه نمایید تا بهترین و با کیفیت ترین نوع محصولات خاویارها را همراه با قیمت های ارزان تهیه و خریداری نمایید.[/box] انواع محصولات ماهیان خاویاری در کشور ایران و شهرهای بزرگ ان به فروش میرسد.

فروش خاویار در ایران

نمایندگی فروش خاویار شیلات ایران

فروش خاویار شیلات ایران نیز بر عهده نمایندگی ها و مراکز خاویاری ایران میباشند. مراکز معتبر خاویاری پس  از تولید مستقیم محصولا خاویارهای دریایی و پرورش از کارخانه ها و مزارع پرورش خاویاری، انها را به صورت اصل و مستقیم در اختیار همگان و در بین مشتریان سراسر کشور عرضه میکنند. ماهیان خاویاری شامل مروارید سیاه از فیل ماهی و خاویار آسترا یا خاویارطلایی از تاس ماهی و خاویار ریز سوروگا از اوزون برون می باشد.

نمایندگی فروش خاویار شیلات ایران

شرایط دریافت نمایندگی فروش محصولات رایبد خاویار

فروش محصولات شرکتو فروشگاه رایبد خاویار اینگونه است، مشتریانیکه تمایل به خرید خاویار ایرانی را کیفیت های ارگانیک دارند میتوانند با اطمینان خاطر انواع خاویارها را همراه با کیفیت های اصل و ارگانیک خریداری نمایند میتوانند به صورت انلاین از این نمایندگی تهیه نمایند. از گونه های خوش طعم خاویار می توان به خاویار بلوگا، خاویار سوروگا و خاویار آسترا اشاره کرد. هم چنین می توان انواع خاویار را به دو دسته خاویار پرورشی و خاویار دریایی تقسیم بندی کرد.

انواع محصولات مورد خرید و فرش در فروشگاه رایبد خاویار

 • انواع خاویار با برند رایبد خاویار
 • قارچ ترافل با برند رایبد خاویار
 • ماهی و بچه ماهی رایبد خاویار
 • گوشت تازه و دودی رایبد خاویار
 • ظروف سرو خاویاری با برند رایبد
 • کرم خاویاری با برند رایبد

شرایط دریافت نمایندگی فروش محصولات رایبد خاویار

فروش خاویار رایبد خاویار
برای سفارش و مشاوره با ما تماس بگیرید. مشاوره و فروش
🔹 مجموعه رایبد خاویار را به خرید بهترین خاویار ها دعوت می نماید.
✅ مختص افرادی که خاویار خوب می خواهند ولی نمی دانند از کجا تهیه کنند.
🔸 کافیست فرم زیر را تکمیل نمایید.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *