نمایندگی خاویار تهران
خانه / خاویار بلوگا / خرید آنلاین خاویار بلوگا
مراکز فروش خاویار

خرید آنلاین خاویار بلوگا

خرید آنلاین خاویار بلوگا شرایط بازار خاویار در ایران را متحول کرده است و فروشگاه های اینترنتی جایگاه خود در مورد خرید آنلاین پیدا کرده اند. فروشگاه های اینترنتی با کمترین هزینه می توانند بهترین خدمات رسانی را به مشتریان خاویار و گوشت خاویار ارائه دهند تا با رضایت خاطر خریدی مطمئن داشته باشند. بیشتر خاویارهای ایرانی از طریقسایت های فروشگاهی در حال خرید و فروش می باشد و این امر باعث شده تا سایت فروشگاهی رایبد خاویار بهترین خاویارهای ایرانی را با کمترین قیمت در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا کلیه افراد با خرید خاویار از این سایت از خرید خود بهترین لذت را ببرند.

خرید آنلاین خاویار بلوگا

خرید آنلاین خاویار بلوگا

خاویار بلوگا که از ماهی خاویاری فیل ماهی دریای خزر استحصال می شود. ماهی خاویاری فیل ماهی بزرگترین و حتی گران ترین ماهی موجود دریای خزر می باشد. خاویار فیل ماهی یکی از خاص ترین و لوکس ترین غذاهایی است که امروزه در سراسر دنیا وجود دارد. خاویار فیل ماهی دارای نام بلوگا می باشد. خاویار بلوگا دارای دانه های درشت تری نسبت به بقیه خاویارها می باشد. خاویار بلوگا یکی از خاویارهایی است که کمیاب است و این امر باعث شده تا قیمت این خاویار نیز کمی گرانتر باشد. سایت فروشگاهی رایبد خاویار یکی از سایت هایی است که سعی دارد تا خاویار بلوگا فیل ماهی را با بهترین قیمت  در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

خاویار بلوگا فیل ماهی

فیل ماهی یکی از ماهی های خاویاری است که در دریای خزر موجود می باشد و ده تا پانزده درصد از وزن فیل ماهی را خاویارش تشکیل داده است. از کل وزن ماهی فیل ماهی شصد و هفت درصد آن گوشتش می باشد.فیل ماهی خاویاری دارای گوشتی بسیار خوشمزه و خاویاری بسیار نایاب می باشد. فیل ماهی بعد از گذشت دوازه سال خاویار می دهد و خاویار آن را می شود استحصال کرد. خاویار بلوگا دارای رنگ به خصوصی از خاکستری تیره تا روشن می باشد. خاویار بلوگا دارای انواع مختلفی می باشد.

انواع خاویار فیل ماهی بلوگا

  • خاویار بلوگا امپریال
  • خاویار بلوگا درجه یک
  • خاویار بلوگا درجه دو

منبع: خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

عرضه خاویار بلوگا در شیلات

عرضه خاویار بلوگا در شیلات

آیا می دانید نماینده رسمی خرید و فروش خاویار بلوگا در ایران چه کسی است؟ …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار