نمایندگی خاویار تهران
خانه / خاویار بلوگا / خاویار بلوگا رویال ایران
خاویار بلوگا رویال ایران

خاویار بلوگا رویال ایران

خاویار بلوگا رویال ایران سرشناس ترین و معروف ترین خاویار در دنیاست که بیشتر افراد آن را می شناسند و آن را در سراسر ایران خریداری می نمایند و به کشورهای مختلفی  صادر می نمایند. این خاویار در اوپا تا ۸ هزار یورو هم فروخته می شود و مشتریان خاویار خاص خواستار تهیه آن با بهترین مرغوبیت هستند. خاویار بلوگا رویال یکی از مشهور ترین غذاهای لوکس در کشور های اروپایی است و بازار اصلی خرید و فروش این نوع خاویار کشورمان و در استان گیلان و مازندران است و در این کشور پرورش داده می شوند. بهترین خاویارهای ایرانی یکی از خاویارهایی هستند که در استان گیلان پرورش می یابند، چون این خاویارها با آب دریا پرورش داده می شوند و دارای همان مزه واقعی هستند.

خاویار بلوگا رویال ایران

خاویار بلوگا رویال ایران

فیل ماهی یکی از ماهی هایی معروفی است. بزرگترین ماهی خاویاری که در دریای خزر وجود دارد فیل ماهی است که از این ماهی حداقل هفده تا بیست کیلوگرم ماهی به دست می آید. خاویار بلوگا رویال ایرانی یکی از انواع خاویارهای فیل ماهی می باشد. خاویارهای دریای خزر براساس انواع ماهی های خاویار و کیفیت اویار و میزان دانه ها و مورد دیگر با هم متفاوت هستند و درجه بندی می شوند. ماهی خاویاری بلوگا یکی از با شکوهترین ماهی هایی است که در دنیا وجود دارد. بسیاری از مردم ماهی های خاویاری را از لحظ طعم جزء بهترین ماهی ها می شناسند و آن را به صورت ویژه خرید و فروش می کنند.

خرید و فروش خاویار بلوگا

دریای خزر از قدیم دارای ماهی های معروفی مانند ماهی خاویاری فیل ماهی می باشد. خاویاری که از فیل ماهی استحصال می شود را بلوگا می گویند. از دریای خزر خاویارهایی استحصال می شود که جزء خاویارهای صادراتی می باشند. خاویار بلوگا یکی از غذاهای معروف و لذیذ می باشد.

انواع خاویار فیل ماهی

  • خاویار بلوگا امپریال دریایی
  • خاویار بلوگا درجه یک دریایی
  • خاویار بلوگا درجه دو دریایی
  • خاویار بلوگا امپریال پرورشی
  • خاویار بلوگا درجه یک پرورشی
  • خاویار بلوگا درجه دو پرورشی

منبع: خاویار ایران

مشاوره و فروش رایبد خاویار :
آقای جباری
شماره تماس: 09120824255
شماره تماس: 09113846944
شماره تلفن ثابت: 02128426944
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir
سامانه پیامکی: 30004505004335

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

مطلب پیشنهادی

پرورش و فروش فیل ماهی و تاس ماهی

پرورش و فروش فیل ماهی و تاس ماهی

پرورش و فروش فیل ماهی و تاس ماهی که در خانواده ماهیان خاویاری قرار می …

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

قیمت خاویار ایران - رایبد خاویار