خانه / فیل ماهی خاویاری / خرید غذای فیل ماهی خاویاری ایرانی و خارجی
فروش فیل ماهی خاویاری ماده مولد
فروش فیل ماهی خاویاری ماده مولد

خرید غذای فیل ماهی خاویاری ایرانی و خارجی

می توانید برای خرید غذای فیل ماهی خاویاری ایرانی و خارجی به رایبد خاویار مراجعه فرمایید. فیل ماهی به طور طبیعی در آب های شور دریای خزر زندگی می کند و تنها برای تخم ریزی به بستر رودخانه های بر می گردد. استخر دارانی که خاویار را با آب شیرین پرورش می دهند نیاز است برای پرورش ماهیان خاویاری غذای مخصوص این ماهیان تامین گردد تا میزان سرعت رشد و کیفیت خاویار آن تضمین گردد.

خرید غذای فیل ماهی خاویاری ایرانی و خارجی

خرید غذای فیل ماهی خاویاری ایرانی و خارجی

در جوانی از پلانکتون جانوری، سخت پوستان کفزی، کرمها، حشرات کفزی و بی مهرگان، و به تدریج ازنکتونها، ماهیانی نظیر کلمه ، سیاه کولی، شیشه ماهی، و کپور و در فصل مهاجرت به رودخانه از ماهی استرلیاد  و سوف معمولی، کاراس ،ماهی سیم ، ماشماهی  و بسیاری ماهیان دیگر تغذیه می‌نماید. طیف غذاهای گزارش شده فیل ماهی در کشورهای مختلف بیش از سی گونه ماهی را در بر می‌گیرد. در مراحل اولیه زندگی،هم نوع خواری نیز در آن‌ها دیده شده‌است. جدی‌ترین رقیب غذایی فیل ماهی در دریای خزر که چینین رژیم غذایی گسترده‌ای دارد،فوک دریای خزر می‌باشد که بیش از ۶۱ درصد شباهت غذایی دارند. در پرورش این ماهی در استخر به این ماهی غذای غیر طبیعی نیز داده می شود که برا تهیه آن می توانید با مجموعه رایبد خاویار در ارتباط باشید.

خرید غذای فیل ماهی خاویاری ایرانی و خارجی

انواع ماهی های خاویاری

ماهی نام یک دسته از جانداران خون سرد آبزی است. ماهی‌ها به کمک باله در آب حرکت می‌کنند که هنگام دور زدن از باله‌های سینه‌ای و هنگام حرکت سریع از بالهٔ دمی استفاده می‌کنند. پوست بدن ماهی‌ها از پولک پوشیده شده‌است و لغزنده است. ماهی‌ها با آب شش های دو طرف سر خود تنفس می‌کنند. ماهی‌ها در آب تخم ریزی می کنند می‌کنند و از هر تخم یک ماهی متولد می‌شود. ماهی ها انواع متعدد دارند که در این بخش به ماهیان خاویاری اشاره می نماییم و تعدادی از آنها را برای شما نام میبریم.

  • فیل ماهی
  • تاس ماهی روسی یا چالباش
  • تاس ماهی ایرانی یا قره برون
  • اوزون برون
  • شیب
  • استرلیاد
  • بستر

پرورش فیل ماهی خاویاری در ایران

فیل ماهی خاویاری

فیل ماهی بزرگ‌ترین ماهی آب‌های داخلی ایران است که از دیدگاه کیفیت خاویار رتبه اول را به خود اختصاص داده‌است و نمونه‌هایی از آن با وزنی در حدود ۱۴۰۰ کیلوگرم و سنی بیش از ۱۰۰ سال صید شده‌است. هر ۲ یا ۳ سال یک بار تخم ریزی می‌کند و بین ۱۴ و ۱۷ سالگی بالغ می‌شود و به واسطه بهترین خاویار، رتبه گرانترین ماهی و خاویار جهان را داراست. از قامتی معادل یک و نیم متر تا بیش از چهار متر بر خوردار است، رکورد صید آن در ایران ۹۸۰کیلوگرم به همراه ۱۲۰کیلوگرم خاویار بوده‌است.

انواع ماهی های خاویاری

امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش رایبد خاویار
راه های ارتباطی:
شماره تماس: 09114623642
شماره تلفن ثابت: 01344600983
پست الکترونیکی: info@raibodcaviar.ir

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما ، قیمت انواع خاویار، ماهی خاویار و بچه ماهی خاویاری در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید:

لطفا صبر کنید

مطلب پیشنهادی

فروش عمده ماهی بلوگا بندرانزلی

بندر انزلی از شهرهایی است که پرورش و فروش عمده ماهی بلوگا (فیل ماهی) انجام …

دیدگاهتان را بنویسید

رایبد خاویار>کانال خاویار ایران رایبد خاویاراینستاگرام خاویار ایران